Miss Nastolatek 2021, Katarzyna Synowiec, Laura Walczak, Magdalena Chrzanowska
Fot. Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Oto Miss Polski Nastolatek 2020! Kim jest Katarzyna Synowiec?

Ma zaledwie 17 lat i po werdykcie nie ukrywała wzruszenia!

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2021 14:59
Miss Nastolatek 2021, Katarzyna Synowiec, Laura Walczak, Magdalena Chrzanowska
Fot. Kurnikowski/AKPA

Cóż to był za wieczór! W piątek 15. stycznia po raz kolejny wybrano miss nastolatek. Do walki o ten zaszczytny tytuł stanęło 24. młodych dziewcząt z całej Polski. Bezkonkurencyjna okazała się 17-letnia Katarzyna Synowiec, pochodząca z województwa lubuskiego. Po ogłoszeniu werdyktu nie ukrywała wzruszenia... To ona będzie panowała przez kolejny rok jako Miss Polski Nastolatek 2020!

Katarzyna Synowiec Miss Nastolatek 2020. Uroczysta gala bez udziału publiczności

Z uwagi na pandemię koronawirusa wydarzenie zostało zorganizowane bez udziału publiczności. Kandydatki występowały jedynie przed członkami jury. Próby i przygotowania trwały przez tydzień, zaś wszyscy członkowie ekipy i uczestniczki regularnie poddawani byli badaniom na obecność COVID-19. 

Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz, Kamila Świerc (Miss Polski 2017) oraz Ilona Krawczyńska (brała udział w wyborach Miss Polski 2014). Występami gościnnymi uroczystość uświetnili Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Paweł Tur oraz Karolina Stanisławczyk.

W wyścigu o koronę Miss Nastolatek 2020 stanęły 24 nastolatki z całej Polski. Zwyciężczynią okazała się 17-letnia Katarzyna Synowiec, która odebrała koronę z rąk ustępującej miss, pochodzącej ze Śląska Magdaleny Michalskiej.

Pozostałe kandydatki, które otrzymały wyróżnienia:

IV wice miss: Alicja Kusia
III wice miss: Joanna Nabiałczyk
II wice miss: Magdalena Chrzanowska
I wice miss: Laura Walczak

Miss Polski Nastolatek 2020: Katarzyna Synowiec.

Miss Nastolatek 2021, Katarzyna Synowiec, Laura Walczak, Magdalena Chrzanowska
Fot. Kurnikowski/AKPA

Miss Polski Nastolatek 2020 Katarzyna Synowiec, druga wice miss Magdalena Chrzanowskaoraz i pierwsza wice miss: Laura Walczak

Po odebraniu korony 17-latka nie ukrywała wzruszenia. 

„Jestem w szoku, jestem podekscytowana. Nie sądziłam, że zdobędę tę koronę. Wspaniale się czuję. Myślę, że jest to największe spełnienie marzeń”, podkreśliła w trakcie rozmowy z dziennikarzem Polsatu tuż po ogłoszeniu werdyktu.

Miss Nastolatek 2020: Kamila Świerc, Krzysztof Ibisz, Ilona Krawczyńska
Fot. Kurnikowski/AKPA

Prowadzący galę: Kamila Świerc, Krzysztof Ibisz, Ilona Krawczyńska

Miss Nastolatek 2021, Viki Gabor
Fot. Kurnikowski/AKPA

Miss Nastolatek 2021, Dawid Kwiatkowski
Fot. Kurnikowski/AKPA

Galę Miss Polski Nastolatek 2020 uświetnili swoimi występami Viki Gabor oraz Dawid Kwiatkowski

Kim jest Katarzyna Synowiec, Miss Nastolatek 2020?

Ma 17 latek i jest niezwykle ambitna! Katarzyna Synowiec pochodzi z Drezdenka w województwie lubuskim. Otrzymała m.in. tytuł Miss Ziemi Lubuskiej. Jest uczennicą liceum, uczęszcza do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Mało tego! To również uczennica szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Zajmuje się także śpiewem.

„Śpiewam od najmłodszych lat i brałam udział w licznych konkursach. Modelingiem zajmuję się dopiero od dwóch lat”, zwierzyła się.

Katarzyna Synowiec prowadzi swój profil na Instagramie. W chwili publikacji tego newsa obserwuje ją nieco ponad 3 tysiące osób.

Konkurs miss nastolatek odbywa się od 1992 roku. By wziąć w nim udział, należy ukończyć 14 lat, jednak mieć mniej niż 18 lat. Wśród jego laureatek z poprzednich lat są m.in. Julia Pietrucha (aktorka, piosenkarka) czy Rozalia Mancewicz (Miss Polonia 2010).  

Katarzyna Synowiec została Miss Polski Nastolatek 2020:

Miss Nastolatek 2021, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Synowiec
Fot. Kurnikowski/AKPA

Miss Nastolatek 2021, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Synowiec
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.