Wśród laureatów są także Polacy!

Artykuł sponsorowany 13 września 2019 16:01

Po raz kolejny pasjonaci fotografii mobilnej z całego świata mieli okazję wziąć udział w niezwykłym konkursie organizowanym przez markę Huawei. Nagroda główna powędrowała do autora z Czech, ale wyróżnienia w plebiscycie otrzymali także Polacy. Sprawdź, jakie zdjęcia zachwyciły w tym roku jury.

Hasłem przewodnim Huawei InFocus Awards 2019 było Nieodkryte Piękno. Uczestnicy mieli za zadanie pokazać na swoich zdjęciach i filmach wykonanych smartfonami Huawei urokliwe i zarazem nieoczywiste miejsca i sytuacje, które na co dzień często umykają naszej uwadze. W konkursie wzięły udział osoby z 23 krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Krajów Nordyckich, które zgłosiły razem… 120 000 zdjęć! Zostały one ocenione przez profesjonalne jury składające się z fotografów i ekspertów w branży. Wśród nich był również nasz reprezentant, Marcin Tyszka.

Zwycięzca konkursu Huawei InFocus Awards 2019

Triumfatorem tegorocznej edycji konkursu jest autor z Czech. Emocjonalne fotografie przedstawiające narodziny dziecka (kategoria Storyboard) zapewniły mu Grand Prix i atrakcyjne nagrody: 10 000 euro, ultrabook Huawei Matebook 13 i Huawei Watch GT.

Nagrodzeni zostali również triumfatorzy w każdej z 6 kategorii konkursowych: Emocje, Witaj życie, Z odległości, Storyboard, Żyj chwilą i Twarze. Ta ostatnia okazała się szczęśliwa dla naszego rodaka – za zwycięstwo otrzymał 2 000 euro, smartfon Huawei P30 Pro, ultrbook Huawei Matebook 13 oraz smartwatch Huawei Watch GT. Laureatem drugiej nagrody w kategorii „Żyj chwilą” (nagrany smartfonem film trwający do 30 sekund, utrwalający ciekawe historie) również został Polak. Wygrał smartfon Huawei P30 Pro. 

Dodatkowo swojego faworyta wybrali internauci. Nagroda publiczności powędrowała do autora z Rumunii. Swoje zdjęcie zgłosił w kategorii „Z odległości”. 

Wszystkie zwycięskie zdjęcia i filmy obejrzysz na stronie internetowej:
campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/pl/.

Artykuł powstał z udziałem marki Huawei.

1/7
Huawei InFocus 2019
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Grand Prix (kat. Storyboard): Historia porodu.

Zdjęcia autorstwa artysty z Czech.

2/7
Huawei InFocus 2019
Copyright @Materiały prasowe
2/7

1. Nagroda w kategorii Twarze.

Zdjęcie autorstwa artysty z Polski. 

3/7
Huawei InFocus 2019
Copyright @Materiały prasowe
3/7

1. Nagroda w kategorii Z odległości.

4/7
Huawei InFocus 2019
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Nagroda publiczności.

Zdjęcie autorstwa artysty z Rumunii opublikowane w kategorii Z odległości.

5/7
Huawei InFocus 2019
Copyright @Materiały prasowe
5/7

1. Nagroda w kategorii Witaj, życie!

6/7
Huawei InFocus 2019
Copyright @Materiały prasowe
6/7

1. Nagroda w kategorii Emocje.

Zdjęcie autorstwa artysty z Czech.

7/7
flamingi huawei
Copyright @Materiały prasowe
7/7

2. Nagroda w kategorii Emocje.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.