David Beckham, Romeo Beckham, Brooklyn Beckham, Cruz Beckham
Fot. Instagram / David Beckham
DZIECI GWIAZD

Brooklyn Beckham ma nową pasję. Syn Davida i Victorii nie chce być już sławnym fotografem

Nowa ścieżka zawodowa celebryty jest bardzo zaskakująca!

Damian Brillowski 9 października 2021 08:01
David Beckham, Romeo Beckham, Brooklyn Beckham, Cruz Beckham
Fot. Instagram / David Beckham

Widzowie z zapartym tchem śledzą losy dzieci gwiazd. Jednocześnie zadają sobie pytanie czy pójdą one w ślady sławnych rodziców. Nie inaczej jest w przypadku familii Beckhamów. Najstarszy syn, Brooklyn do niedawna miał jasno określony cel - chciał zostać cenionym fotografem. Jednak pandemia  zweryfikowała jego plany. Dziś syn Davida i Victorii ma zupełnie inny pomysł na swoją karierę. Co zamierza robić w przyszłości? Sprawdź koniecznie.

Brooklyn Beckham jako fotograf

Brooklyn Beckham zaczynał od trenowania piłki nożnej. Dostał nawet propozycję gry dla klubu Arsenal, ale po namyśle odrzucił intratną propozycję. Stwierdził, że rola piłkarza nie jest dla niego i nie zamierza iść w ślady sławnego ojca, Davida Beckhama. Zdecydowanie bliżej mu do dokonań matki, Victorii Beckham, która na co dzień pracuje w branży modowej i zarządza jedną z czołowych brytyjskich marek z ubraniami.

Nie dziwi zatem fakt, że Brooklyn rozpoczął karierę od modelingu, mając zaledwie 15 lat. Do tej pory pozował dla takich magazynów jak: Miss Vogue, Dazed czy Interview, często lądując na okładkach ww. pism. Praca przed obiektywem była na tyle fascynująca, że postanowił spróbować sił też po drugiej stronie aparatu. Szybko połknął bakcyla. Dzięki znanemu nazwisku i licznym kontaktom udało mu się spełnić kolejne marzenie i wykonać pierwszą sesję fotograficzną dla prestiżowego magazynu Vogue. Co ciekawe, oprócz robienia zdjęć wystąpił również w roli modela. Na łamach czasopisma zapozował ze swoją dziewczyną Nicolą Peltz, która prezentowała kostiumy autorstwa Victorii Beckham. Z czasem okazało się, że fotografownie już nie wzbudza w młodym Beckhamie tylu pozytywnych wrażeń co kiedyś. Miejsce fotografii zostało zajęte przez nową pasję.

Czytaj także: Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował też jako fotograf!

Brooklyn Beckham, The Bottlerock Music Festival, 03.09.2021 rok
Fot. East News/London Entertainment / SplashNews.com

Brooklyn Beckham, The Bottlerock Music Festival, 03.09.2021 rok

Brooklyn Beckham jako kucharz

Od niedawna Brooklyn coraz mocniej interesuje się sztuką gotowania. I to właśnie zawód kucharza staje się bliższy jego sercu niż profesja fotografa. Na Instagramie można zauważyć mnóstwo filmików, na których celebryta oddaje się pasji kulinarnej, przyrządzając wyśmienite dania. Okazuje się, że syn piłkarza od zawsze uwielbiał gotować. W rozwijaniu talentu wspierają go sławni rodzice. To właśnie David niejednokrotnie towarzyszy synowi podczas gotowania. Na filmikach udostępnionych w internecie widać, że wspólne "kucharzenie" sprawia im wiele radości. 

Ostatnio pierworodny Beckhamów był gościem porannego programu Today Show, w którym zdradził, że pasję do gotowania rozwinął w czasie pandemii. Pozostawanie w domu na kilka miesięcy zaowocowało rozwinięciem talentu kulinarnego. Swoje popisy w kuchni zaczął udokumentowywać i wstawiać na swoje media społecznościowe. W programie na żywo podzielił się przepisem jak przygotować angielską kanapkę śniadaniową. Reakcje widzów były skrajnie różne. Niektórzy go docenili za rozwijanie się w nowej profesji, inni skrytykowali za banalny pomysł co do kanapek. Prowadzący śniadaniówkę byli jednak zachwyceni. 

Co myślicie o nowej pasji Brooklyna Beckhama? Czy dobrze zrobił rzucając fotografię i modę na rzecz gotowania? 

Czytaj także: Impreza urodzinowa Brooklyna Beckhama kosztowała jego rodziców pół miliona!

Brooklyn Beckham, The Bottlerock Music Festival, 03.09.2021 rok
Fot. East News/London Entertainment/Shutterstock

Brooklyn Beckham, The Bottlerock Music Festival, 03.09.2021 rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @brooklynbeckham

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @brooklynbeckham

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.