Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot
O NIM JEST GŁOŚNO

Tomasz Kot wziął udział w sesji dla amerykańskiego Vogue’a

O polskim aktorze jest głośno za granicą!

Weronika Kostyra 17 czerwca 2019 12:53
Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

Wielki zagraniczny sukces filmu Zimna wojna sprawił, że głośno stało się także o grających w nim aktorach. Zainteresowali się nimi czołowi hollywoodzcy producenci, a ich kariery nabrały tempa. Zarówno Joanna Kulig, jak i Tomasz Kot otrzymali propozycje ciekawych ról. Możliwe, że polskiego aktora już wkrótce zobaczymy w nowym filmie z uniwersum Marvela! Miałby zagrać o boku samej Angeliny Jolie. Zanim jednak to nastąpi Tomasz Kot osiągnął inny sukces. Wziął udział w sesji zdjęciowej, która ukaże się w lipcowym numerze amerykańskiego Vogue’a.

Sesja Tomasza Kota w amerykańskim Vogue’u.

Kilka miesięcy głośno było tym, że Tomasz Kot był rozważany do roli czarnego charakteru w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Plan ten nie doszedł do skutku. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja co do udziału aktora w filmie The Eternals, czyli produkcji uniwersum Marvela. Chciałaby tego reżyserka filmu Chloe Zhao. Niedługo zostaną też podjęte ostateczne decyzje w kwestii obsady. Zagraniczne media dotarły do informacji, że Angelina Jolie zostanie jedną z superbohaterek. To nie jedyny zagraniczny projekt, w który zaangażowany jest Tomasz Kot. Aktor jakiś czas temu zatrudnił agenta, który pomaga mu w kontaktach z producentami. Niedługo zobaczymy go w brytyjskim serialu telewizji BBC World on Fire, a także w amerykańskich filmach Warning, gdzie gra z Patrickiem Schwarzeneggerem, synem Arnolda Schwarzeneggera.

Bez wątpienia Tomasz kot został zauważony i doceniony za granicą. Świadczy o tym jego najnowsza sesja zdjęciowa. Na zdjęciach polskiemu aktorowi towarzyszy holenderska top modelka Rianne van Rompaey. Ich autorem jest legendarny fotograf Peter Lindbergh, znany między innymi z fotografii do kalendarza Pirelli. On sam pochwalił się efektami sesji na swoim Instagramie. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!