Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot
O NIM JEST GŁOŚNO

Tomasz Kot wziął udział w sesji dla amerykańskiego Vogue’a

O polskim aktorze jest głośno za granicą!

Weronika Kostyra 17 czerwca 2019 12:53
Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

Wielki zagraniczny sukces filmu Zimna wojna sprawił, że głośno stało się także o grających w nim aktorach. Zainteresowali się nimi czołowi hollywoodzcy producenci, a ich kariery nabrały tempa. Zarówno Joanna Kulig, jak i Tomasz Kot otrzymali propozycje ciekawych ról. Możliwe, że polskiego aktora już wkrótce zobaczymy w nowym filmie z uniwersum Marvela! Miałby zagrać o boku samej Angeliny Jolie. Zanim jednak to nastąpi Tomasz Kot osiągnął inny sukces. Wziął udział w sesji zdjęciowej, która ukaże się w lipcowym numerze amerykańskiego Vogue’a.

Sesja Tomasza Kota w amerykańskim Vogue’u.

Kilka miesięcy głośno było tym, że Tomasz Kot był rozważany do roli czarnego charakteru w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Plan ten nie doszedł do skutku. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja co do udziału aktora w filmie The Eternals, czyli produkcji uniwersum Marvela. Chciałaby tego reżyserka filmu Chloe Zhao. Niedługo zostaną też podjęte ostateczne decyzje w kwestii obsady. Zagraniczne media dotarły do informacji, że Angelina Jolie zostanie jedną z superbohaterek. To nie jedyny zagraniczny projekt, w który zaangażowany jest Tomasz Kot. Aktor jakiś czas temu zatrudnił agenta, który pomaga mu w kontaktach z producentami. Niedługo zobaczymy go w brytyjskim serialu telewizji BBC World on Fire, a także w amerykańskich filmach Warning, gdzie gra z Patrickiem Schwarzeneggerem, synem Arnolda Schwarzeneggera.

Bez wątpienia Tomasz kot został zauważony i doceniony za granicą. Świadczy o tym jego najnowsza sesja zdjęciowa. Na zdjęciach polskiemu aktorowi towarzyszy holenderska top modelka Rianne van Rompaey. Ich autorem jest legendarny fotograf Peter Lindbergh, znany między innymi z fotografii do kalendarza Pirelli. On sam pochwalił się efektami sesji na swoim Instagramie. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.