Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot
Z ŻYCIA GWIAZD

Przełom w karierze Tomasza Kota! Wszystko przez zamieszanie wokół nowego filmu o Bondzie…

…i Joannę Kulig!

Weronika Kostyra 28 sierpnia 2018 18:28
Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

To jego czas! Po wielkim sukcesie filmu Zimna wojna w Cannes, Tomasz Kot został zauważony i doceniony za granicą. Jego kariera nabiera rozpędu i niedawno media obiegła informacja, że był brany pod uwagę jako główny przeciwnik Jamesa Bonda w nowym filmie o przygodach agenta 007. Ostatecznie do współpracy nie doszło, ale aktor chce wykorzystać swoją szansę i rozwinąć swoją karierę za granicą.

Tomasz Kot chce grać w zagranicznych filmach

Tomasz Kot chce maksymalnie wykorzystać zainteresowanie swoją osobą. Koleżanka z planu Zimnej wojny, Joanna Kulig doradziła mu, by zatrudnił agenta poza granicami Polski, by dbał o jego interesy. „Uświadomiła mu, że trzeba mieć agenta na obcym rynku, jeśli myśli się nie tylko o rodzimych produkcjach”, powiedział informator serwisu Fakt.pl. Aktor mocno wziął sobie jej słowa do serca i już szuka agenta w Londynie. „Właśnie szuka w Londynie agenta, który nie tylko będzie go reprezentował za granicą, ale przede wszystkim starał się obsadzać go w filmach z udziałem międzynarodowych gwiazd”, czytamy.

Polski aktor nie chce dopuścić do nieporozumień i niechcianych przecieków, tak jak w przypadku niedawnej informacji o roli w filmie o Bondzie i konflikcie z Danielem Craigiem. Jego polska agencja nie potwierdza tych informacji. „Odnosząc się do doniesień medialnych dotyczących napięć na linii Danny Boyle – Daniel Craig, które miałyby być konsekwencją różnych wizji artystycznych obu Panów, i które miałyby dotyczyć ewentualnego udziału Pana Tomasza Kota w najnowszym „Jamesie Bondzie”, pragniemy stwierdzić, że nie dysponujemy żadną wiedzą na ten temat i nie wiemy co obu Panów poróżniło”, czytamy w oświadczeniu L Gwiazdy.

Czy Tomasz Kot ma szansę na wielką karierę za granicą?  

Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. East News

Tomasz Kot na premierze Sztuki Kochania

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.