Z ŻYCIA GWIAZD

Przełom w karierze Tomasza Kota! Wszystko przez zamieszanie wokół nowego filmu o Bondzie…

…i Joannę Kulig!

Weronika Kostyra 28 sierpnia 2018 18:28
Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

To jego czas! Po wielkim sukcesie filmu Zimna wojna w Cannes, Tomasz Kot został zauważony i doceniony za granicą. Jego kariera nabiera rozpędu i niedawno media obiegła informacja, że był brany pod uwagę jako główny przeciwnik Jamesa Bonda w nowym filmie o przygodach agenta 007. Ostatecznie do współpracy nie doszło, ale aktor chce wykorzystać swoją szansę i rozwinąć swoją karierę za granicą.

Tomasz Kot chce grać w zagranicznych filmach

Tomasz Kot chce maksymalnie wykorzystać zainteresowanie swoją osobą. Koleżanka z planu Zimnej wojny, Joanna Kulig doradziła mu, by zatrudnił agenta poza granicami Polski, by dbał o jego interesy. „Uświadomiła mu, że trzeba mieć agenta na obcym rynku, jeśli myśli się nie tylko o rodzimych produkcjach”, powiedział informator serwisu Fakt.pl. Aktor mocno wziął sobie jej słowa do serca i już szuka agenta w Londynie. „Właśnie szuka w Londynie agenta, który nie tylko będzie go reprezentował za granicą, ale przede wszystkim starał się obsadzać go w filmach z udziałem międzynarodowych gwiazd”, czytamy.

Polski aktor nie chce dopuścić do nieporozumień i niechcianych przecieków, tak jak w przypadku niedawnej informacji o roli w filmie o Bondzie i konflikcie z Danielem Craigiem. Jego polska agencja nie potwierdza tych informacji. „Odnosząc się do doniesień medialnych dotyczących napięć na linii Danny Boyle – Daniel Craig, które miałyby być konsekwencją różnych wizji artystycznych obu Panów, i które miałyby dotyczyć ewentualnego udziału Pana Tomasza Kota w najnowszym „Jamesie Bondzie”, pragniemy stwierdzić, że nie dysponujemy żadną wiedzą na ten temat i nie wiemy co obu Panów poróżniło”, czytamy w oświadczeniu L Gwiazdy.

Czy Tomasz Kot ma szansę na wielką karierę za granicą?  

Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. East News

Tomasz Kot na premierze Sztuki Kochania

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!