Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot
Z ŻYCIA GWIAZD

Przełom w karierze Tomasza Kota! Wszystko przez zamieszanie wokół nowego filmu o Bondzie…

…i Joannę Kulig!

Weronika Kostyra 28 sierpnia 2018 18:28
Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

To jego czas! Po wielkim sukcesie filmu Zimna wojna w Cannes, Tomasz Kot został zauważony i doceniony za granicą. Jego kariera nabiera rozpędu i niedawno media obiegła informacja, że był brany pod uwagę jako główny przeciwnik Jamesa Bonda w nowym filmie o przygodach agenta 007. Ostatecznie do współpracy nie doszło, ale aktor chce wykorzystać swoją szansę i rozwinąć swoją karierę za granicą.

Tomasz Kot chce grać w zagranicznych filmach

Tomasz Kot chce maksymalnie wykorzystać zainteresowanie swoją osobą. Koleżanka z planu Zimnej wojny, Joanna Kulig doradziła mu, by zatrudnił agenta poza granicami Polski, by dbał o jego interesy. „Uświadomiła mu, że trzeba mieć agenta na obcym rynku, jeśli myśli się nie tylko o rodzimych produkcjach”, powiedział informator serwisu Fakt.pl. Aktor mocno wziął sobie jej słowa do serca i już szuka agenta w Londynie. „Właśnie szuka w Londynie agenta, który nie tylko będzie go reprezentował za granicą, ale przede wszystkim starał się obsadzać go w filmach z udziałem międzynarodowych gwiazd”, czytamy.

Polski aktor nie chce dopuścić do nieporozumień i niechcianych przecieków, tak jak w przypadku niedawnej informacji o roli w filmie o Bondzie i konflikcie z Danielem Craigiem. Jego polska agencja nie potwierdza tych informacji. „Odnosząc się do doniesień medialnych dotyczących napięć na linii Danny Boyle – Daniel Craig, które miałyby być konsekwencją różnych wizji artystycznych obu Panów, i które miałyby dotyczyć ewentualnego udziału Pana Tomasza Kota w najnowszym „Jamesie Bondzie”, pragniemy stwierdzić, że nie dysponujemy żadną wiedzą na ten temat i nie wiemy co obu Panów poróżniło”, czytamy w oświadczeniu L Gwiazdy.

Czy Tomasz Kot ma szansę na wielką karierę za granicą?  

Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. East News

Tomasz Kot na premierze Sztuki Kochania

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.