Poznajcie Alexa Delacroixa!

redakcja VIVA! 21 kwietnia 2022 12:27

Alex Delacroix został obdarzony przez naturę nietypową urodą. I chociaż społeczeństwo wciąż z trudem przyjmuje wszelkie indywidualności, świat mody przyjmuje je z otwartymi rękami. O hiszpańskim modelu mówi się bardzo szeroko, a jego zdjęcie znalazło się między innymi w japońskim wydaniu magazynu Vogue.

ZOBACZ TEŻ: MĘSKI PROFIL: Androgeniczny styl Troye Sivan 

Zmiana kanonu piękna? 

Dla branży mody piękno ma różne kształty i rozmiary. Nic dziwnego, że poszukuje wciąż nowych, charakterystycznych twarzy. Wszystko zależy również od standardów poszczególnych marek. Alex Delacroix pięć lat temu rozpoczął swoją przygodę z modelingiem. W tym czasie wystąpił w kampanii Levisa, która przeciwstawia się dyskryminacji środowisk LGBT.

Działalność medialna

Fotografowie i styliści chętnie obsadzają Alexa w swoich projektach, a on przed obiektywem czuje się znakomicie. Potrafi zmienić się nie do poznania. Model szokuje swoimi stylizacjami, makijażami i... nie przypisuje sobie żadnej płci. Aby to stwierdzić wystarczy zerknąć na jego profil na Instagramie, gdzie na chwile obecną śledzi go ponad 21 tysięcy internautów. W mediach społecznościowych zamieszcza również efekty swojej działalności. Poza modelingiem zajmuje się tworzeniem filmów, fotografią i aktorstwem. 

CZYTAJ TEŻ: Co się stało z Mateuszem Magą? Androgyniczny uczestnik „Top Model” zniknął u szczytu kariery

W świecie mediów na przestrzeni lat pojawia się coraz więcej osób reprezentujących podobny styl, co Alex Delaroix. Jesteśmy jednak pewni, że model wiedzie prym, nawet wśród swoich kolegów, ponieważ był jednym z pierwszych, który nie obawiał się swojego prawdziwego ja. 

1/5
Alex Delacroix
Copyright @Borja B. Hojas/WireImage
1/5

Alex Delacroix

2/5
Alex Delacroix
Copyright @Carlos Alvarez/Getty Images
2/5

Alex Delacroix

3/5
Alex Delacroix
Copyright @Carlos Alvarez/Getty Images
3/5

Alex Delacroix

4/5
Alex Delacroix
Copyright @Carlos Alvarez/Getty Images
4/5

Alex Delacroix

5/5
Alex Delacroix
Copyright @Carlos Alvarez/Getty Images
5/5

Alex Delacroix

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.