O NIM SIĘ MÓWI

Szokuje stylizacjami, makijażem i... nie przypisuje sobie żadnej płci!

Poznajcie Alexa Delacroixa!

redakcja VIVA! 3 marca 2019 17:01

Alex Delacroix został obdarzony przez naturę nietypową urodą. I chociaż społeczeństwo wciąż z trudem przyjmuje wszelkie indywidualności, świat mody przyjmuje je z otwartymi rękami. O hiszpańskim modelu wkrótce będzie mówił cały świat! 

Zmiana kanonu piękna? 

Dla branży mody piękno ma różne kształty i rozmiary. Nic dziwnego, że poszukuje wciąż nowych, charakterystycznych twarzy. Wszystko zależy również od standardów poszczególnych marek. Alex Delacroix dwa lata temu rozpoczął swoją przygodę z modelingiem. W tym czasie wystąpił w kampanii Levisa, która przeciwstawia się dyskryminacji środowisk LGBT.

Fotografowie i styliści chętnie obsadzają Alexa w swoich projektach, a on przed obiektywem czuje się znakomicie. Potrafi zmienić się nie do poznania. Model szokuje swoimi stylizacjami, makijażami i... nie przypisuje sobie żadnej płci. Aby to stwierdzić wystarczy zerknąć na jego profil na Instagramie, gdzie na chwile obecną śledzi go ponad 5 tysięcy internautów. W mediach społecznościowych zamieszcza również efekty swojej działalności. Poza modelingiem zajmuje się tworzeniem filmów, fotografią i aktorstwem.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.