O NIM SIĘ MÓWI

Szokuje stylizacjami, makijażem i... nie przypisuje sobie żadnej płci!

Poznajcie Alexa Delacroixa!

redakcja VIVA! 3 marca 2019 17:01

Alex Delacroix został obdarzony przez naturę nietypową urodą. I chociaż społeczeństwo wciąż z trudem przyjmuje wszelkie indywidualności, świat mody przyjmuje je z otwartymi rękami. O hiszpańskim modelu wkrótce będzie mówił cały świat! 

Zmiana kanonu piękna? 

Dla branży mody piękno ma różne kształty i rozmiary. Nic dziwnego, że poszukuje wciąż nowych, charakterystycznych twarzy. Wszystko zależy również od standardów poszczególnych marek. Alex Delacroix dwa lata temu rozpoczął swoją przygodę z modelingiem. W tym czasie wystąpił w kampanii Levisa, która przeciwstawia się dyskryminacji środowisk LGBT.

Fotografowie i styliści chętnie obsadzają Alexa w swoich projektach, a on przed obiektywem czuje się znakomicie. Potrafi zmienić się nie do poznania. Model szokuje swoimi stylizacjami, makijażami i... nie przypisuje sobie żadnej płci. Aby to stwierdzić wystarczy zerknąć na jego profil na Instagramie, gdzie na chwile obecną śledzi go ponad 5 tysięcy internautów. W mediach społecznościowych zamieszcza również efekty swojej działalności. Poza modelingiem zajmuje się tworzeniem filmów, fotografią i aktorstwem.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.