O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak cenzuruje zdjęcia ukochanej? Piłkarz ujawnia szczegóły związku z modelką

Jego pasją jest nie tylko moda, ale i...

Gabriela Czernecka 28 marca 2018 07:30

Niejednokrotnie Grzegorz Krychowiak padał ofiarą żartów kolegów z drużyny. Nie od dziś wiadomo, że piłkarz uwielbia modę:  „Miała z siedemdziesiąt metrów kwadratowych. Nasza szafa to jedyna rzecz, która podróżuje ze mną i Celią, kiedy zmieniam kluby”, mówił o swojej garderobie. Teraz w najnowszym wywiadzie dla Sportowych Faktów Grzegorz Krychowiak opowiada o kulisach swojego związku z Celią Jaunat. 

Grzegorz Krychowiak o zamiłowaniu do mody

Grzegorz Krychowiak już będąc gościem w programie u Kuby Wojewódzkiego dwa lata temu przyznał, że interesuje się modą. To jak się prezentuje nie tylko na boisku, ale i poza nim, ma dla niego ogromne znaczenie. „Lubię dobrze wyglądać, wyróżnić się w tłumie. Strój jest wizytówką, trzeba się w nim dobrze czuć i nie zlewać się z masą. Chociaż oczywiście są pewne granice w zwracaniu na siebie uwagi. To musi być przyjemność, a nie manifestacyjne farbowanie włosów na różowo”, mówi Grzegorz Krychowiak o swoim zamiłowaniu do mody.

Są kibice, którzy cię uwielbiają, są tacy, którzy nienawidzą. Nie lubię być nikim, nie lubię być szarakiem

Szalone i dość oryginalne stylizacje sprawiają, że się wyróżnia. „Tak, jak na boisku. Są kibice, którzy cię uwielbiają, są tacy, którzy nienawidzą. Nie lubię być nikim, nie lubię być szarakiem”, mówi. Choć wielu krytykuje i wyśmiewa jego zamiłowanie do mody, to jego ukochana w pełni go popiera. Co więcej, sama podziela jego pasję!

Związek Grzegorza Krychowiaka i Celi Jaunat

Związek Grzegorza Krychowiaka z Celią Jaunat od samego początku wzbudzał zainteresowanie mediów.  Piłkarz przyznał, że miłość i pasja do zakupów była tym, co połączyło go z francuską modelką. „Z Celią poznaliśmy się w szkole, gdzie studiowała. Wystarczyło, że byłem prawdziwy, wystarczył mój jeden uśmiech. Dużo w życiu wygrałem dzięki uśmiechowi”, powiedział w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Nie ukrywają tego, w jakich luksusach żyją, nic dziwnego, że często mówi się o nich, że są polskimi Beckhamami. Jak sami komentują te słowa? „Celia robi to, co lubi. Ja też. Oboje jesteśmy zadowoleni. Nie chcemy nikomu niczego udowadniać, ani imponować. Jesteśmy razem już siedem lat, nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Nie chce mi się nigdzie samemu jechać. Ostatnio wybieram jakieś abstrakcyjne kierunki na krótkie wypady i chociaż Celia robi okrągłe oczy, to nie przychodzi nam do głowy, by zwiedzać osobno”, mówi w rozmowie z dziennikarzem Sportowych Faktów.

Piłkarz zdobył się także na szczere wyznanie. Co jest dla niego najważniejsze? „W związku chodziło mi zawsze o zrozumienie, coś takiego, co właśnie mamy. Nie da się zaplanować miłości, wymarzyć sobie. Trzeba czerpać radość z bycia razem”, zdradza.

Grzegorz Krychowiak zostanie ojcem?

Zapytany o to, czy wraz z Celią Jaunat planują powiększenie rodziny, mówi wprost: „Pewnie kiedyś się na nie zdecydujemy, ale nie ukrywam, że na razie nie mamy tego w planach. Na wszystko przyjdzie czas, na razie jesteśmy jeszcze młodzi”. Para obecnie cieszy się każdą chwilą w swoim towarzystwie.

To sprawia, że internauci mają okazję podejrzeć to, jak wspólnie spędzają chwile na Instagramie. Celia Jaunat, partnerka Grzegorza Krychowiaka często zamieszcza tam wyjątkowe zdjęcia z dalekich podróży, na których mamy okazję podziwiać jej wyszukane stylizacje.

Niektóre fotografie wzbudzają jednak kontrowersje internautów. Jak na takie komentarze reaguje piłkarz? „Po pierwsze: to ja jestem fotografem, prawa zastrzeżone. Zdjęcia przechodzą przez cenzurę, robię autoryzację. Jeśli to ładne, kobiece ujęcia, to nie mam z tym żadnego problemu. Najważniejsze, żeby nie przekroczyć granicy dobrego smaku, żeby nie były wulgarne. I moim zdaniem nigdy nie były”, wyznaje. Czy faktycznie? Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia Celii Junat i oceńcie sami!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.