Dwie twarze Gerbera
Fot. Twitter/Chris Colin @chriscolin3000
O TYM SIĘ MÓWI

On ma roczek, ona 92 lata! To było wyjątkowo wzruszające spotkanie...

Ta fotografia przejdzie do historii!

Olga Figaszewska 12 czerwca 2018 07:25
Dwie twarze Gerbera
Fot. Twitter/Chris Colin @chriscolin3000

Ta fotografia obiegła cały świat i z pewnością przejdzie do historii. Na jednym zdjęciu pojawiła się najstarsza i najmłodsza „twarz” znanej marki produktów żywnościowych dla dzieci. 92-letnia Anna poznała najmłodszego reprezentanta Gerbera, rocznego Lucasa Warrena. Jak doszło do tego niezwykłego spotkania?!

Gerber łączy pokolenia

Dwie najbardziej rozpoznawalne „twarze” na świecie, dwa pokolenia właśnie się spotkały! Niedawno pisaliśmy o tym, że pierwszy raz dziecko z zespołem Downa wygrało konkurs marki Gerber i przez rok będzie pojawiało się w kampaniach reklamowych. Lucas Warren ma roczek i został wybrany spośród 140 tysięcy kandydatów! Z kolei pierwszym dzieckiem, którego wizerunku użyto do stworzenia logo marki była Ann Turner Cook. Wszystko dzięki przyjaciółce rodziny, która zgłosiła portret dwuletniej dziewczynki do konkursu. Kobieta w tym roku skończy 92 lata i mieszka w Tampie na Florydzie. Jest pisarką, doczekała się czwórki dzieci i pracowała jako wykładowczyni języka angielskiego.

Tym bardziej zdjęcie ze spotkania dwóch gwiazd marki Gerber poruszyło internautów i w zaledwie kilka godzin zyskało tysiące komentarzy. Symboliczną fotografię opublikował je wnuczek Ann. „Moja babcia była dzieckiem Gerbera. To zabawna drobnostka, która nigdy nie dała jej bogactwa ani nawet darmowych produktów. Ale w ubiegłym tygodni spotkała najnowszą, dziecięcą twarz marki, Lucasa. Jest uroczy”, napisał na Twitterze.

Podobno Ann i Lucas od razu się polubili! Maluch nie przyszedł w gości z pustymi rękoma. Miał dwa ciastka, z których jedno podarował staruszce. „To naprawdę wspaniała kobieta. Przebywanie w jej towarzystwie to przyjemność. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że chciała się z nami spotkać”, relacjonowali rodzice chłopca.

Historia wyborów modeli, których wizerunek znajduje się na opakowaniach produktów Gerber sięga aż 1927 roku! Każdego roku marka wybiera dziecko, które uosabia długoletnie dziedzictwo firmy.

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…