Ojciec Britney Spears zrezygnował z kurateli
Fot. Michelangelo Di Battista/Sony/RCA via Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears odzyskała wolność? Ojciec wokalistki zrezygnował z kurateli

Zwolennicy ruchu #FreeBritney świętują zwycięstwo

Ksenia Krasko 13 sierpnia 2021 09:15
Ojciec Britney Spears zrezygnował z kurateli
Fot. Michelangelo Di Battista/Sony/RCA via Getty Images

Britney Spears przez lata wydawała się nieobecna, i chociaż dawała koncerty i pojawiała się na imprezach branżowych, widać było, że nie sprawia jej to radości. Fani księżniczki pop pisali wprost, że zły stan Britney to sprawka jej ojca, Jamiego Spearsa. Sama artystka przez długi czas nie komentowała doniesień mediów, a kiedy to zrobiła, okazało się, że internauci mają rację. Zwolennicy ruchu #FreeBritney mają co świętować – ojciec Britney zrezygnował z kurateli. Tym samym można stwierdzić, że piosenkarka odzyskała wolność.

Britney Spears odzyska wolność? Nie chce opieki ojca

Odcięta od świata, porozumiewała się z fanami tylko za pomocą swojego Instagrama, ale kontent wzbudzał wiele wątpliwości. Wydawało się, że wszystko jest wyreżyserowane, że sama nie mogła powiedzieć nawet jednego słowa. W mediach pojawiały się różne plotki – pisano, że Britney Spears ma problemy ze zdrowiem psychicznym, że się załamała, że jest niebezpieczna dla własnych dzieci. I równie często sugerowano, że to wszystko zaplanowane działania jej ojca, Jamiego Spearsa, który oficjalnie był jej opiekunem.

Mężczyzna kontrolował życie córki od 2008 roku. To on decydował, kiedy zagra koncert, gdzie się pojawi i co powie. Kiedy się sprzeciwiała, miał grozić, że nie zobaczy synów. Britney nie mogła decydować o niczym – nie pozwalano jej iść na zakupy czy do kina. Jamie Spears zarządzał również jej majątkiem.

Zobacz też: Britney Spears przeszła przez piekło. Ujawnia dramatyczne kulisy kurateli ojca

Rodzina Britney Spears: Jamie Spears, Bryan Spears, Jamie-Lynn Spears i Lynne Spears

Ojciec Britney Spears rezygnuje z kurateli. Wokalistka odzyska wolność?
Fot. Kevin Mazur/WireImage

Sprawa ruszyła, kiedy sama Britney Spears zwróciła się do sądu o uchylenie kurateli. W zeznaniach, które złożyła przez telefon, przyznała, że pozostawanie pod opieką ojca jest dla niej „przedłużaniem traumy”. „Czuję, że wszyscy się przeciw mnie sprzymierzyli, czuję się zastraszana, ignorowana i sama. Męczy mnie samotność”, podkreśliła. Skrytykowała nie tylko działania ojca, ale i bierność pozostałych członków rodziny.

Ojciec Britney Spears rezygnuje z pełnienia kurateli

Zgodnie z doniesieniami TMZ, ojciec Britney Spears podjął decyzję o rezygnacji z pełnienia kurateli nad jej majątkiem. Jak przekazał mediom adwokat gwiazdy pop, to „wielkie zwycięstwo” i „kolejny krok w kierunku sprawiedliwości”. Jednocześnie Jamie Spears wciąż upiera się, że chodzi mu wyłącznie o dobro córki.

Zobacz też: Przełom w sprawie Britney Spears! Decyzja sądu to bolesny cios dla jej ojca

Adwokatka mężczyzny przekazała w pisemnym oświadczeniu, że jej klient nie zgadza się ze stwierdzeniem, że zmiana kuratora jest właściwym rozwiązaniem. „Niemniej jednak, chociaż pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków, nie uważa on, aby publiczna bitwa z córką o jego dalszą służbę jako jej kuratora pozostawała w jej najlepiej pojętym interesie”, dodała. [cyt. za TVN24]

Rozprawa sądowa w tej sprawie zaplanowana jest na wrzesień. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TMZ (@tmz_tv)

Britney Spears odzyskała wolność? Ojciec wokalistki rezygnuje z kurateli
Fot. James Devaney/WireImage

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.