Model  zmarł na wybiegu
Fot. Instagram/@tales.cotta
O TYM SIĘ MÓWI

26-letni model zmarł podczas Tygodnia Mody w Sao Paulo! Co było przyczyną śmierci?

Opublikowano raport z sekcji zwłok

Olga Figaszewska 27 maja 2019 21:44
Model  zmarł na wybiegu
Fot. Instagram/@tales.cotta

Tales  Soares zmarł 27 kwietnia podczas Tygodnia Mody w Sao Paulo! Model brał udział w pokazie marki Ocksa i niespodziewanie stracił przytomność idąc po wybiegu.  Świadkowe wydarzenia twierdzą, że model dostał drgawek, a z ust leciała piana. Został przewieziony do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Już wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. 

Przyczyny śmierci Talesa Soaresa

Śmierć 26-latka dla wszystkich była ogromnym ciosem.  Tales Soares nie miał nigdy problemów ze zdrowiem. Siostra modela zapewniała, że jej brat nigdy nie cierpiał na anoreksję i nie zażywał narkotyków. Co więcej prowadził zdrowy tryb życia. 

Według The Sun raport przygotowany przez  Legal Medical Forensic Institute wskazuje na to, że Tales miał wrodzoną wadę serca. Prawdopodobnie nie zdawał sobie z tego sprawy. Wada wywołała ostry obrzęk płuc i doprowadziła do jego śmierci. 

Tales Soares nie żyje
Fot. East News

Tales Soares nie żyje
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.