Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami odważnymi ujęciami

„Piękna po mamie”, piszą

Olga Figaszewska 5 lutego 2021 07:57
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk  chciałaby związać swoją przyszłość z aktorstwem. Nie ukrywa, że myśli o studiach w szkole teatralnej, chodzi na lekcje śpiewu i wciąż się rozwija. Na swoim koncie ma już występ w krótkometrażowym filmie.  Próbuje także swoich sił jako fotomodelka. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma ogromny talent, skromność i pokorę. Teraz 18-latka stanęła przed obiektywem Zuzanny Pactwy. Te kadry robią wrażenie!

Oliwia Bieniuk na zdjęciach wykonanych przez Zuzannę Pactwę

Oliwia Bieniuk już jako mała dziewczynka towarzyszyła mamie, Annie Przybylskiej  na planie sesji zdjęciowych. Podpatrywała z zainteresowaniem jej pracę.

„W pewnym sensie żyję aktorstwem od małego. Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie”, mówiła 18-latka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!. Córka Ani Przybylskiej chciałaby rozwijać swój talent i związać swoją przyszłość z zawodem wykonywanym przez mamę.

 Oliwii Bieniuk nie brakuje determinacji do działania. Potrafi ciężko pracować. „Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? ”, dodawała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Na pytanie, czy kariera aktorska byłaby dla niej wielkim osiągnięciem, odpowiedziała nam kilka miesięcy temu: „Myślę, że tak. A gdybym jeszcze połączyła to z fotomodelingiem, to już w ogóle byłaby pełnia. Z modelingiem też właśnie zaczynam. Sprawia mi to wielką przyjemność”.

Oliwia Bieniuk może się już pochwalić udziałem w pierwszych projektach, sesjach zdjęciowych, a także filmie krótkometrażowym. Teraz 18-latka opublikowała na swoim Instagramie efekty jednej z sesji. Stanęła przed obiektywem partnerki taty, Zuzanny Pactwy.

Młoda gwiazda zapozowała do zdjęć w zjawiskowej czarnej sukience z dekoltem, która idealnie podkreślała jej figurę. Okazuje się, że to projekt marki odzieżowej stworzonej przez wybrankę Jarosława Bieniuka. Należy podkreślić, że Zuzanna Pactwa jest nie tylko świetną projektantką, ale i  uzdolnioną fotografką!

Odważne kadry zrobiły ogromne wrażenie na fanach Oliwii Bieniuk. Nie mogli wyjść z podziwu. 

„Piękna po MAMIE😍❤️”, „Ale pięknie! Tak dojrzale i elegancko!”, „Przepiękna 😍i tak bardzo podobna do mamy 💚 ”, „Pierwsze podoba mi się bardziej, ale drugiego zazdroszczę 🔥😍 ”, czytamy.

Jedna z internautek zapytała, czy Oliwia Bieniuk nie za szybko zdecydowała się na tak odważne kadry. 

,,Super jesteś, ale czy nie za szybko?  (...) Nie czepiam się, tylko zastanawiam czy nie za szybko pokazuje piersi", napisała w komentarzach. 

Córka Jarosława Bieniuka i Ani Przybylskiej odpowiedziała: ,,Ale tutaj prawie nic nie widać, przecież nie pokazuje ostentacyjnie piersi". 

Sami zobaczcie! Oliwia Bieniuk zachwyca w tej kreacji! Trudno oderwać od niej wzrok.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?