Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Fot. Instagram @brooklynbeckham
O TYM SIĘ MÓWI

Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował też jako fotograf!

Para pozowała w projektach Victorii Beckham!

Paulina Filipowicz 7 kwietnia 2021 19:29
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Fot. Instagram @brooklynbeckham

Beckhamowie od dawna są uważani przez Brytyjczyków za „drugą royal family”. Stawiają ich za wzór do naśladowania. Rodzina za pośrednictwem Instagrama uchyla rąbka tajemnicy swojego codziennego życia, prezentując fotografie z ważnych wydarzeń czy prywatnymi zdjęcia ze wspólnych kolacji. Najstarszy syn Victorii i Davida, Brooklyn Beckham, w mediach społecznościowych chętnie dzieli się intymnymi zdjęciami ze swoją świeżo upieczoną narzeczoną. Teraz zakochani pochwalili się efektami sesji dla prestiżowego magazynu Vogue.

Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował także jako fotograf

Brooklyn Beckham mimo, że trenował piłkę nożną, a nawet dostał propozycję od klubu Arsenal, nie planuje pójść w ślady ojca. Zdecydowanie bliżej mu do stylowej mamy, która zarządza jedną z czołowych brytyjskich marek modowych.

Najstarszy syn Victorii zaczął karierę w modelingu mając zaledwie 15 lat, a na swoim koncie ma sesje okładkowe do prestiżowych magazynów takich jak Miss Vogue, Dazed czy Interview. Ostatnio jednak częściej spotykany jest po drugiej stronie obiektywu. Teraz Brooklyn Beckham sfotografował swoją pierwszą sesję dla prestiżowego magazynu Vogue!

Młody artysta słynie z licznych związków z pięknymi dziewczynami z branży. Brooklyn spotykał się z aktorką Chloe Moretz, z modelką Haną Cross, aktorką Phoebe Torrance, a od dwóch lat umawia się z Nicolą Peltz. Jak zapewnia Brooklyn, to właśnie Nicola jest tą jedyną. Gwiazdor oświadczył się ukochanej zaledwie po 9 miesiącach związku!

Teraz na łamach niemieckiego magazynu Vogue możemy podziwiać sesję z udziałem pary. Nicola Peltz wystąpiła w roli modelki, natomiast Brooklyn wykonał zjawiskowe zdjęcia swoje narzeczonej. Co ciekawe, modelka wystąpiła w projektach autorstwa Victorii Beckham! Co w rodzinie, to nie zginie!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.