Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Fot. Instagram @brooklynbeckham
O TYM SIĘ MÓWI

Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował też jako fotograf!

Para pozowała w projektach Victorii Beckham!

Paulina Filipowicz 7 kwietnia 2021 19:29
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Fot. Instagram @brooklynbeckham

Beckhamowie od dawna są uważani przez Brytyjczyków za „drugą royal family”. Stawiają ich za wzór do naśladowania. Rodzina za pośrednictwem Instagrama uchyla rąbka tajemnicy swojego codziennego życia, prezentując fotografie z ważnych wydarzeń czy prywatnymi zdjęcia ze wspólnych kolacji. Najstarszy syn Victorii i Davida, Brooklyn Beckham, w mediach społecznościowych chętnie dzieli się intymnymi zdjęciami ze swoją świeżo upieczoną narzeczoną. Teraz zakochani pochwalili się efektami sesji dla prestiżowego magazynu Vogue.

Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował także jako fotograf

Brooklyn Beckham mimo, że trenował piłkę nożną, a nawet dostał propozycję od klubu Arsenal, nie planuje pójść w ślady ojca. Zdecydowanie bliżej mu do stylowej mamy, która zarządza jedną z czołowych brytyjskich marek modowych.

Najstarszy syn Victorii zaczął karierę w modelingu mając zaledwie 15 lat, a na swoim koncie ma sesje okładkowe do prestiżowych magazynów takich jak Miss Vogue, Dazed czy Interview. Ostatnio jednak częściej spotykany jest po drugiej stronie obiektywu. Teraz Brooklyn Beckham sfotografował swoją pierwszą sesję dla prestiżowego magazynu Vogue!

Młody artysta słynie z licznych związków z pięknymi dziewczynami z branży. Brooklyn spotykał się z aktorką Chloe Moretz, z modelką Haną Cross, aktorką Phoebe Torrance, a od dwóch lat umawia się z Nicolą Peltz. Jak zapewnia Brooklyn, to właśnie Nicola jest tą jedyną. Gwiazdor oświadczył się ukochanej zaledwie po 9 miesiącach związku!

Teraz na łamach niemieckiego magazynu Vogue możemy podziwiać sesję z udziałem pary. Nicola Peltz wystąpiła w roli modelki, natomiast Brooklyn wykonał zjawiskowe zdjęcia swoje narzeczonej. Co ciekawe, modelka wystąpiła w projektach autorstwa Victorii Beckham! Co w rodzinie, to nie zginie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?