Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Fot. Instagram @brooklynbeckham
O TYM SIĘ MÓWI

Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował też jako fotograf!

Para pozowała w projektach Victorii Beckham!

Paulina Filipowicz 7 kwietnia 2021 19:29
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Fot. Instagram @brooklynbeckham

Beckhamowie od dawna są uważani przez Brytyjczyków za „drugą royal family”. Stawiają ich za wzór do naśladowania. Rodzina za pośrednictwem Instagrama uchyla rąbka tajemnicy swojego codziennego życia, prezentując fotografie z ważnych wydarzeń czy prywatnymi zdjęcia ze wspólnych kolacji. Najstarszy syn Victorii i Davida, Brooklyn Beckham, w mediach społecznościowych chętnie dzieli się intymnymi zdjęciami ze swoją świeżo upieczoną narzeczoną. Teraz zakochani pochwalili się efektami sesji dla prestiżowego magazynu Vogue.

Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował także jako fotograf

Brooklyn Beckham mimo, że trenował piłkę nożną, a nawet dostał propozycję od klubu Arsenal, nie planuje pójść w ślady ojca. Zdecydowanie bliżej mu do stylowej mamy, która zarządza jedną z czołowych brytyjskich marek modowych.

Najstarszy syn Victorii zaczął karierę w modelingu mając zaledwie 15 lat, a na swoim koncie ma sesje okładkowe do prestiżowych magazynów takich jak Miss Vogue, Dazed czy Interview. Ostatnio jednak częściej spotykany jest po drugiej stronie obiektywu. Teraz Brooklyn Beckham sfotografował swoją pierwszą sesję dla prestiżowego magazynu Vogue!

Młody artysta słynie z licznych związków z pięknymi dziewczynami z branży. Brooklyn spotykał się z aktorką Chloe Moretz, z modelką Haną Cross, aktorką Phoebe Torrance, a od dwóch lat umawia się z Nicolą Peltz. Jak zapewnia Brooklyn, to właśnie Nicola jest tą jedyną. Gwiazdor oświadczył się ukochanej zaledwie po 9 miesiącach związku!

Teraz na łamach niemieckiego magazynu Vogue możemy podziwiać sesję z udziałem pary. Nicola Peltz wystąpiła w roli modelki, natomiast Brooklyn wykonał zjawiskowe zdjęcia swoje narzeczonej. Co ciekawe, modelka wystąpiła w projektach autorstwa Victorii Beckham! Co w rodzinie, to nie zginie!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?