Anja Rubik
Fot. Instagram @anja_rubik
Z ŻYCIA GWIAZD

To koniec! Anja Rubik i Adrian Steirn nie są już razem...

„Stwierdził, że woli kobietę, która...”

Rafał Kowalski 25 września 2018 20:22
Anja Rubik
Fot. Instagram @anja_rubik

Ostatnie związki Ani Rubik udowadniają, że modelka nie ma zbyt dużego szczęścia w miłości. Niestety, po zaledwie roku bycia razem, gwiazda rozstała się z australijskim fotografem Adrianem Steirnem. Para nie dogadywała się od dłuższego czasu w kilku kwestiach…

Dlaczego Ania Rubik i Adrian Steirn rozstali się?

Okazuje się, że zakochanych poróżniła praca. ­„Oni są bardzo zajętymi osobami. Adrian dużo czasu spędza w Australii, a Anja ciągle podróżuje. Ostatnio długo była w Polsce, bo poświęciła się pisaniu książki o seksie. To nie mogło się udać, bo nikt z nich nie chciał iść na kompromis”, twierdzi źródło Faktu i dodaje, że to fotograf ostatecznie podjął decyzję o rozstaniu.

Starszy o cztery lata od Anji artysta nie chciał być w związku, który w dużej mierze odbywa się na odległość. „Stwierdził, że woli kobietę, którą będzie miał na wyciągnięcie ręki. Nie chce już zajętej gwiazdy, która nie ma dla niego czasu”, mówił informator dziennika.

Jak na razie ani Anja Rubik, ani jej były ukochany nie skomentowali oficjalnie sprawy.

Historia miłości Anji Rubik i Adriana Steirna

W 2014 roku po sześciu latach związku Anja Rubik rozstała się z serbskim modelem Sashą Knezevicem. Mówiło się, że oboje mieli inne priorytety – modelka chciała skupić się na karierze, a Sashy marzyło się szybkie ustatkowanie i powiększenie rodziny. Zakochani wspólnie podjęli decyzję, że czas pójść w dwie różne strony. Modelka mówiła nam w 2017 roku, że nic nie zostało ustalone pochopnie oraz, że wciąż przyjaźni się ze swoim eks. „Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Sashy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie. Ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie, co się dzieje u mnie. […] To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu. Podejmowaliśmy ją długo. Rozstawaliśmy się, potem znów się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, próbowaliśmy coś odbudować, aż ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma wyjścia. Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie.”, mówiła w VIVIE! Rubik.

I tak jak postanowiła, tak zrobiła. Anja Rubik rozpoczęła nowy rozdział i ponad rok temu poznała australijskiego filmowca i fotografa przyrody. Z Adrianem Steirnem gwiazda poznała się podczas jednej z imprez WWF.Od tej pory para zaczęła się spotykać. Łączyła ich miłość do natury, spraw społecznych i RPA, gdzie oboje spędzili kilka lat swojego życia. Niestety, konserwatywne poglądy fotografa poróżniły go z naszą modelką…

Mamy nadzieję, że Anja Rubik znajdzie jeszcze mężczyznę idealnego, z którym uda się jej zbudować trwałą relację. Tak piękny człowiek jak ona zasługuje na to bez dwóch zdań!  

Anja Rubik, Viva! lipiec 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Adrian Steirn
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.