Michał Malitowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Malitowski weźmie drugi ślub w Polsce. Szczegóły są owiane tajemnicą!

,,Nie wszyscy mogli dotrzeć do Australii”

Redakcja VIVA! 7 lutego 2020 08:45
Michał Malitowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Malitowski i Yuliya Phillips pobrali się 6 stycznia 2020 roku w Australii. „Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna”, wspominał w rozmowie z Fleszem juror Tańca z Gwiazdami. Małżeństwo planuje zorganizować drugi ślub w Polsce! Czy zakochani zdradzą szczegóły uroczystości?

Michał Malitowski planuje drugi ślub w Polsce

Jeszcze długo będą wspominać swój ślub. Michał Malitowski Yuliya Phillips  w mediach społecznościowych podzielili się z fanami zdjęciami z uroczystości krótko po zaślubinach. Ceremonia była zjawiskowa! Nie brakowało wzruszających momentów.

,,Od początku chcieliśmy, żeby to była bardzo prywatna ceremonia. Było mało gości, tak naprawdę tylko rodzina. Wiedzieliśmy, że dopiero po jakimś czasie chcemy podzielić się informacją, że jesteśmy już małżeństwem", mówi w najnowszym wywiadzie dla dziennika Fakt żona jurora Tańca z Gwiazdami.

Yuliya Phillips zdradziła, że podczas ślubu goście bawili się do utworu „Pod papugami” Czesława Niemena. ,,Ona jest taka romantyczna! Cieszę się też, że polskie piosenki były na weselu", dodała.

Z kolei małżeństwo w rozmowie z Pudelkiem zdradziło, że planują zrobić drugi ślub w Polsce.

,,W Polsce swoje zrobimy. Niektórzy nie mogli dotrzeć na nasz ślub. Ale zrobiliśmy to w bardzo kameralnym gronie. Tak jak mówi Yuliya, będziemy się tym cieszyć trochę dłużej a nie tylko raz, więc będziemy to powtarzać", mówił Michał Malitowski.

Para pojawiła się ostatnio na gali wręczenia Telekamer! Wyglądali zjawiskowo i widać, że są bardzo szczęśliwi! Raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always the answer. #Love #Perth #Australia #MYMalitowski

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.