Michał Malitowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Malitowski weźmie drugi ślub w Polsce. Szczegóły są owiane tajemnicą!

,,Nie wszyscy mogli dotrzeć do Australii”

Redakcja VIVA! 7 lutego 2020 08:45
Michał Malitowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Malitowski i Yuliya Phillips pobrali się 6 stycznia 2020 roku w Australii. „Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna”, wspominał w rozmowie z Fleszem juror Tańca z Gwiazdami. Małżeństwo planuje zorganizować drugi ślub w Polsce! Czy zakochani zdradzą szczegóły uroczystości?

Michał Malitowski planuje drugi ślub w Polsce

Jeszcze długo będą wspominać swój ślub. Michał Malitowski Yuliya Phillips  w mediach społecznościowych podzielili się z fanami zdjęciami z uroczystości krótko po zaślubinach. Ceremonia była zjawiskowa! Nie brakowało wzruszających momentów.

,,Od początku chcieliśmy, żeby to była bardzo prywatna ceremonia. Było mało gości, tak naprawdę tylko rodzina. Wiedzieliśmy, że dopiero po jakimś czasie chcemy podzielić się informacją, że jesteśmy już małżeństwem", mówi w najnowszym wywiadzie dla dziennika Fakt żona jurora Tańca z Gwiazdami.

Yuliya Phillips zdradziła, że podczas ślubu goście bawili się do utworu „Pod papugami” Czesława Niemena. ,,Ona jest taka romantyczna! Cieszę się też, że polskie piosenki były na weselu", dodała.

Z kolei małżeństwo w rozmowie z Pudelkiem zdradziło, że planują zrobić drugi ślub w Polsce.

,,W Polsce swoje zrobimy. Niektórzy nie mogli dotrzeć na nasz ślub. Ale zrobiliśmy to w bardzo kameralnym gronie. Tak jak mówi Yuliya, będziemy się tym cieszyć trochę dłużej a nie tylko raz, więc będziemy to powtarzać", mówił Michał Malitowski.

Para pojawiła się ostatnio na gali wręczenia Telekamer! Wyglądali zjawiskowo i widać, że są bardzo szczęśliwi! Raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always the answer. #Love #Perth #Australia #MYMalitowski

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.