Michał Malitowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Malitowski weźmie drugi ślub w Polsce. Szczegóły są owiane tajemnicą!

,,Nie wszyscy mogli dotrzeć do Australii”

Redakcja VIVA! 7 lutego 2020 08:45
Michał Malitowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Malitowski i Yuliya Phillips pobrali się 6 stycznia 2020 roku w Australii. „Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna”, wspominał w rozmowie z Fleszem juror Tańca z Gwiazdami. Małżeństwo planuje zorganizować drugi ślub w Polsce! Czy zakochani zdradzą szczegóły uroczystości?

Michał Malitowski planuje drugi ślub w Polsce

Jeszcze długo będą wspominać swój ślub. Michał Malitowski Yuliya Phillips  w mediach społecznościowych podzielili się z fanami zdjęciami z uroczystości krótko po zaślubinach. Ceremonia była zjawiskowa! Nie brakowało wzruszających momentów.

,,Od początku chcieliśmy, żeby to była bardzo prywatna ceremonia. Było mało gości, tak naprawdę tylko rodzina. Wiedzieliśmy, że dopiero po jakimś czasie chcemy podzielić się informacją, że jesteśmy już małżeństwem", mówi w najnowszym wywiadzie dla dziennika Fakt żona jurora Tańca z Gwiazdami.

Yuliya Phillips zdradziła, że podczas ślubu goście bawili się do utworu „Pod papugami” Czesława Niemena. ,,Ona jest taka romantyczna! Cieszę się też, że polskie piosenki były na weselu", dodała.

Z kolei małżeństwo w rozmowie z Pudelkiem zdradziło, że planują zrobić drugi ślub w Polsce.

,,W Polsce swoje zrobimy. Niektórzy nie mogli dotrzeć na nasz ślub. Ale zrobiliśmy to w bardzo kameralnym gronie. Tak jak mówi Yuliya, będziemy się tym cieszyć trochę dłużej a nie tylko raz, więc będziemy to powtarzać", mówił Michał Malitowski.

Para pojawiła się ostatnio na gali wręczenia Telekamer! Wyglądali zjawiskowo i widać, że są bardzo szczęśliwi! Raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!  

Jaką suknię ślubną wybrać w tym sezonie? Sprawdź nasze propozycje:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always the answer. #Love #Perth #Australia #MYMalitowski

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.