Michał Malitowski ślub
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Malitowski zdradził szczegóły ślubu w Australii!

„Wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej”

Olga Figaszewska 20 stycznia 2020 12:22
Michał Malitowski ślub
Fot. Instagram

Wzięli ślub w Australii szóstego stycznia 2020 roku. To miejsce było dla nich wyjątkowe. Michał Malitowski i Yuliya Philips chcą ze sobą spędzić resztę życia. Ukochana była przy nim w najtrudniejszym okresie życia. Informacja o ich ślubie zaskoczyła wszystkich. Jak wygląda ten najważniejszy dzień? Czy uroczystość odbędzie się też w Polsce? Juror Tańca z Gwiazdami o wszystkim opowiedział w nowym Fleszu!

Michał Malitowski o ślubie i weselu

Ślub zakochanych odbył się w Gracetown w Australii. Państwo młodzi nie chcieli dłużej zwlekać i od razu podzielili się z fanami zdjęciami z uroczystości! Ceremonia była zjawiskowa!

„Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna”, zdradził w rozmowie z Fleszem Michał Malitowski.

Na wydarzeniu pojawili się najbliżsi pary. Siostry Michała i Yuliyi były świadkami na ich ślubie. Było wiele wzruszających chwil. Jak chociażby ta, kiedy siostra żony tancerza zaśpiewała dla nich ulubione utwory. Jak podaje Flesz na weselu goście bawili się przebojów Pod papugami i Zakręcona.

„Zaś moja siostra, filozofka, wygłosiła prawdziwy wykład o miłości i sprawiła, że wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej”, dodaje Michał Malitowski.

Tancerz nie ukrywa, że myślą wraz z żoną o zorganizowaniu uroczystości w Polsce. „ Ale i tak powtórzymy tę uroczystość w Polsce. Obiecałem to moim rodzicom”, dodał w rozmowie z Fleszem.

Nie mamy wątpliwości, że będzie to bajeczna uroczystość! 

Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Fot. Instagram @yuliyaphillips

Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Fot. Instagram @yuliyaphillips

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.