O TYM SIĘ MÓWI

Michał Malitowski już po ślubie! Zobacz zdjęcia z uroczystości

Tancerz i juror powiedział swojej nowej partnerce „tak”

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2020 12:13

Juror „Tańca z gwiazdami” już po ślubie! Zdjęciami z sekretnej uroczystości, z dala od medialnego zgiełku, podzieliła się jego żona. Yuliya Phillips zamieściła na swoim profilu na InstaStories obszerną relację z tego wydarzenia, które odbyło się w Australii w miniony poniedziałek, 6 stycznia. Zobacz, jak tego wyjątkowego dnia prezentowali się państwo młodzi.

Ślub Michała Malitowskiego. Kim jest jego żona, Yuliya Phillips?

O planach matrymonialnych Michała Malitowskiego nie wiedział nikt. Wraz ze swoją nową partnerką, Yuliyą Phillips, powiedzieli sobie „tak” z dala od medialnego zgiełku. Para pobrała się w Australii – tak wynika z oznaczenia lokalizacji na Instagramie wybranki tancerza.

„Mr and Mrs Malitowski 06.01.2020 ♥️ #magical #day”, podpisała romantyczną fotografię.

Obszerną relację zdjęciową możesz zobaczyć w naszej galerii. W tym szczególnym dniu nowożeńcom towarzyszyło wąskie grono przyjaciół/rodziny. Panna młoda wybrała suknię o klasycznym kroju z długim welonem. Uroczystość odbyła się na łonie natury.

„Ścigaj swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze”, napisał natomiast pod zdjęciem ze ślubu Michał Malitowski.

Kim jest Yuliya Phillips, partnerka Michała Malitowskiego?

Według słów Michała Malitowskiego, poznali się dawno temu w Australii. Yuliya Phillips pracowała w jednej ze szkół należących to jurora „Tańca z gwiazdami”. Jest instruktorką tańca i tancerką, ma korzenie australijsko-ukraińskie. Pierwszy wspólnym zdjęciem podzielili się w święta Bożego Narodzenia. Pozowali na nim, namiętnie się całując. 

Michał Malitowski nie ukrywa, że ich relacja zacieśniła się, gdy Yulia dowiedziała się o jego problemach.

„Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu (...) Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne”, podkreślał w rozmowie z serwisem Plejada.

Michał Malitowski: zakończenie długiego związku, depresja

We wrześniu zeszłego roku tancerz poinformował, że zakończył trwającą 17 lat relację z partnerką Joanną Leunis i zmaga się z depresją. Trzy lata wcześniej zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki, której nadali imiona Lia Michele, nad którą oboje sprawują zgodnie opiekę.

„Drodzy przyjaciele!! Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Byłem chory, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dzisiaj, dzięki świetnym lekarzom, czuję, że wyzdrowiałem [...] Podjąłem trudną decyzję, aby rozstać się z moim wieloletnim życiem, tańcem i profesjonalną partnerką Joanną Leunis. Doświadczyliśmy razem wielu zwycięstw i porażek, i wciąż mamy przed sobą największe wyzwanie, jakim jest wychowanie naszej córki. Moja córka Lia jest moją największą miłością. Chciałbym, aby żyła w świecie, w którym ludzie dotknięci chorobami nie są wykluczeni”, napisał na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Michał Malitowski.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.