Przebył rozstanie z wieloletnią partnerką i trudną chorobę, dziś juror "TzG" znów jest szczęśliwy

Konrad Szczęsny 12 września 2022 16:50

W styczniu miną dwa lata odkąd Michał Malitowski ożenił się z ukochaną Yuliyą Phillips. Para postanowiła pobrać się z dala od medialnego zgiełku, dlatego szczegóły uroczystości w Australii zachowano w ścisłej tajemnicy, a zakochani podzielili się radosną wiadomością dopiero po kilku dniach. Poznali się wiele lat temu w Australii, jednak ich uczucie narodziło się w bardzo trudnym dla jurora "Tańca z gwiazdami" momencie. Po rozstaniu z długoletnią partnerką Michał Malitowski zmagał się z chorobą. Yuliya doskonale wiedziała, co wówczas przeżywał — to wzajemne zrozumienie sprawiło, że narodziło się pomiędzy nimi głębokie uczucie. 

Yuliya Phillips i Michał Malitowski: historia miłości 

Yuliya Phillips jest instruktorką tańca i tancerką, ma korzenie australijsko-ukraińskie. Pracowała kiedyś w jednej ze szkół należących do jurora Tańca z gwiazdami. Pomimo wielu lat znajomości – para poznała się dawno temu w Australii – ich relacja zacieśniła się, kiedy Yuliya dowiedziała się o problemach przyszłego męża.

„Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu [...] Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne”, wspominał tancerz w rozmowie z serwisem Plejada.

Niebawem miną dwa lata, odkąd para przyrzekała sobie miłość przed ołtarzem, a ich uczucie kwitnie. "Dziękuję Ci za wniesienie miłości i szczęścia do mojego życia. Zasługujesz tylko na to, co najlepsze na świecie", pisał w dniu urodzin żony Michał Malitowski. Z kolei najnowsze zdjęcie z córką i Yuliyą, tancerz opatrzył słowami: "Mój świat, moje szczęście". 

Michał Malitowski: rozstanie z pierwszą partnerką, depresja

We wrześniu 2020 roku Michał Malitowski poinformował, że zakończył trwającą 17 lat relację z partnerką Joanną Leunis. Trzy lata wcześniej zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki, której nadali imiona Lia Michele, nad którą oboje sprawują zgodnie opiekę.

Wtedy też przyznał, że zmaga się z depresją. „Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Byłem chory, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dzisiaj, dzięki świetnym lekarzom, czuję, że wyzdrowiałem”, pisał na Instagramie.

„[...] Podjąłem trudną decyzję, aby rozstać się z moim wieloletnim życiem, tańcem i profesjonalną partnerką Joanną Leunis. Doświadczyliśmy razem wielu zwycięstw i porażek, i wciąż mamy przed sobą największe wyzwanie, jakim jest wychowanie naszej córki. Moja córka Lia jest moją największą miłością. Chciałbym, aby żyła w świecie, w którym ludzie dotknięci chorobami nie są wykluczeni”, dodał.

Dziś tancerz na nowo odzyskał zdrowie i siłę do życia. "Kocham życie właśnie teraz. Pokonywanie depresji i otaczanie się ludźmi, którzy mnie inspirują i dają mi miłość, której potrzebuję, sprawia, że jestem po prostu szczęśliwy. Dziękuję Wam za to", napisał pod jednym ze zdjęć ze swoją ukochaną. 

Zobacz również: Michał Malitowski wyprawił córeczce wspaniałą imprezą urodzinową!

Ślub Michała Malitowskiego i Yulii Philips. Zdjęcia

O planach matrymonialnych Michała Malitowskiego nie wiedział nikt. Tancerz i Yuliya Phillips powiedzieli sobie „tak” z dala od medialnego zgiełku. Para pobrała się w Australii, jak wynika z oznaczenia lokalizacji na Instagramie wybranki tancerza. „Mr and Mrs Malitowski 06.01.2020”, podpisała romantyczną fotografię.

„Ścigaj swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze”, napisał pod swoim zdjęciem ze ślubu Michał Malitowski.

W tym szczególnym dniu nowożeńcom towarzyszyli jedynie najbliżsi. Panna młoda wybrała suknię o klasycznym kroju z długim welonem, a sama uroczystość odbyła się na łonie natury. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii!

Czytaj również: Michał Malitowski zdradził szczegóły ślubu w Australii!

Michał Malitowski i Yuliya Phillips: tak świętowali pierwszą rocznicę ślubu

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu tancerz i juror Tańca z gwiazdami powrócił wspomnieniami do tak ważnej daty i opublikował na swoim profilu kilka zdjęć z tego pięknego dnia. „To zasługuje na toast. Świętowanie pełnej miłości. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie było to dla Ciebie, moja miłości”, zwrócił się do ukochanej we wzruszającym wpisie na swoim Instagramie. „Rok prawdziwej miłości i szczęścia. Życzę wam wszystkim przynajmniej jednego dnia takiego jak mój”, dodał.

Także Yuliya Malitowski zdobyła się na poruszające słowa z okazji pierwszej rocznicy ślubu. „Szczęśliwej pierwszej rocznicy ślubu kochanie! Jesteś naprawdę niesamowitym człowiekiem. Dziękuję, że przy Tobie zawsze czuje się szczęśliwa, kochana i zaopiekowana. Jesteś pięknym dżentelmenem i masz złote serce. Jestem szczęśliwa, że mam męża, przy którym mogę być tak wolna. Jak powiedziałam w mojej przysiędze, jesteś moim mężem, moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Bardzo cię kocham, a to dopiero początek naszej podróży”, napisała.

1/10
Michał Malitowski, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
1/10

Michał Malitowski i Yuliya Phillips wzięli ślub 6 stycznia 2020 roku. Zakochani pobrali się po kilku miesiącach związku.

2/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
2/10

Tak prezentowała się Yuliya Phillips, partnerka Michała Malitowskiego, w trakcie uroczystości.

3/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
3/10

Państwo młodzi składający podpis pod dokumentami ślubnymi.

4/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
4/10

Uroczystość była bardzo kameralna i romantyczna.

5/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
5/10

Tak wygląda obrączka, która nosi od dnia ślubu panna młoda.

6/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
6/10

Tort, który podawano na weselu, wyglądał naprawdę spektakularnie.

7/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
7/10

Podobnie jak suknia panny młodej, która postawiła na klasyczny krój z długim welonem.

8/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
8/10

Michał Malitowski i Yuliya Phillips wzięli ślub u wybrzeży Australii.

9/10
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
9/10

Napis „love” w miejscu uroczystości.

10/10
Michał Malitowski, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @michalmalitowski
10/10

Nowożeńcy tego dnia nie posiadali się ze szczęścia.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…