Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Malitowski świętuje pierwszą rocznicę ślubu! Pokazał nowe zdjęcia z uroczystości

Panna młoda wyglądała przepięknie!

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2021 16:49

Minął rok, odkąd Michał Malitowski ożenił się z ukochaną Yuliyą Phillips. Para postanowiła pobrać się z dala od medialnego zgiełku, dlatego szczegóły uroczystości w Australii zachowano w ścisłej tajemnicy, a zakochani podzielili się radosną wiadomością dopiero po kilku dniach. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu tancerz i juror Tańca z gwiazdami powrócił wspomnieniami do tak ważnej daty i opublikował na swoim kilka nowych zdjęć. Zobaczcie, jak piękna była ta ceremonia!

Michała Malitowski i Yuliya Phillips obchodzą rocznicę ślubu

„To zasługuje na toast. Świętowanie pełnej miłości. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie było to dla Ciebie, moja miłości”, zwrócił się do ukochanej we wzruszającym wpisie na swoim Instagramie. „Rok prawdziwej miłości i szczęścia. Życzę wam wszystkim przynajmniej jednego dnia takiego jak mój”, dodał.

Także Yuliya Malitowski zdobyła się na poruszające słowa. „Szczęśliwej pierwszej rocznicy ślubu kochanie! Jesteś naprawdę niesamowitym człowiekiem. Dziękuję, że przy Tobie zawsze czuje się szczęśliwa, kochana i zaopiekowana. Jesteś pięknym dżentelmenem i masz złote serce. Jestem szczęśliwa, że mam męża, przy którym mogę być tak wolna. Jak powiedziałam w mojej przysiędze, jesteś moim mężem, moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Bardzo cię kocham, a to dopiero początek naszej podróży”, napisała.

Kim jest Yuliya Phillips, partnerka Michała Malitowskiego?

Yuliya Phillips jest instruktorką tańca i tancerką, ma korzenie australijsko-ukraińskie. Pracowała kiedyś w jednej ze szkół należących do jurora Tańca z gwiazdami. Pomimo wielu lat znajomości – para poznała się dawno temu w Australii – ich relacja zacieśniła się, kiedy Yuliya dowiedziała się o problemach przyszłego męża.

„Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu [...] Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne”, wspominał tancerz w rozmowie z serwisem Plejada.

Michał Malitowski: zakończenie długiego związku, depresja

We wrześniu zeszłego roku Michał Malitowski poinformował, że zakończył trwającą 17 lat relację z partnerką Joanną Leunis. Trzy lata wcześniej zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki, której nadali imiona Lia Michele, nad którą oboje sprawują zgodnie opiekę.

Wtedy też przyznał, że zmaga się z depresją. „Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Byłem chory, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dzisiaj, dzięki świetnym lekarzom, czuję, że wyzdrowiałem”, pisał na Instagramie.

„[...] Podjąłem trudną decyzję, aby rozstać się z moim wieloletnim życiem, tańcem i profesjonalną partnerką Joanną Leunis. Doświadczyliśmy razem wielu zwycięstw i porażek, i wciąż mamy przed sobą największe wyzwanie, jakim jest wychowanie naszej córki. Moja córka Lia jest moją największą miłością. Chciałbym, aby żyła w świecie, w którym ludzie dotknięci chorobami nie są wykluczeni”, dodał.

Ślub Michała Malitowskiego i Yulii Philips. Zdjęcia

O planach matrymonialnych Michała Malitowskiego nie wiedział nikt. Tancerz i Yuliya Phillips powiedzieli sobie „tak” z dala od medialnego zgiełku. Para pobrała się w Australii, jak wynika z oznaczenia lokalizacji na Instagramie wybranki tancerza. „Mr and Mrs Malitowski 06.01.2020”, podpisała romantyczną fotografię.

„Ścigaj swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze”, napisał pod swoim zdjęciem ze ślubu Michał Malitowski.

W tym szczególnym dniu nowożeńcom towarzyszyli jedynie najbliżsi. Panna młoda wybrała suknię o klasycznym kroju z długim welonem, a sama uroczystość odbyła się na łonie natury. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.