Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

„Taniec z Gwiazdami”: za nami drugi odcinek show! Sprawdź, kto odpadł

Oliwia Bieniuk musiała zmierzyć się z mocną krytyką

Konrad Szczęsny 6 września 2021 22:00
Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wielkie emocje, surowe oceny, oczekiwania i zawiedzione nadzieje. Za nami drugi odcinek nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jego tematem była miłość. Nie brakowało zatem wzruszeń i szczerych wyznań. Oliwia Bieniuk musiała zmierzyć się z dużą krytyką, wszyscy jurorzy niespodziewanie przytulili Izę Małysz, zaś najlepiej wypadł Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz!

Drugi odcinek Tańca z gwiazdami. Co działo się na parkiecie?

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku 13. edycji „Tańca z gwiazdami” odpadli Denis Urubko oraz Janja Lesar. Tym samym w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostali Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Juras i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Radek Liszewski i Lenka Klimentowa, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Wojciech Węcławowicz i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, a także Kajra i Rafał Maserak.

Ich zmagania ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny. Tematem drugiego odcinka była miłość, więc nie brakowało płomiennych wyznań, zwierzeń oraz bliskich, którzy towarzyszyli im w studio. Kto wypadł najlepiej?

Zdecydowanie Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Komplementów nie szczędziła im nawet Czarna Mamba! „Zmroziło mnie, ale pozytywnie”, stwierdziła. Para otrzymała 33 punkty. Tylko trochę gorzej oceniono walca wiedeńskiego youtuberki Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego - otrzymali za niego 32 punkty. Dobrze wypadła również Kajra i Rafał Maserak. Ich walca angielskiego oceniono na 30 punktów. „Jestem oczarowana twoją świadomością ruchu i ciała”, podkreśliła Iwona Pavlović. 

A inni? Radek Liszewski i Lenka Klimentowa uzbierali od jurorów 26 punktów za sambę, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino 25 punktów za rumbę (prowadzący puścili w ramach niespodzianki urywek filmu z wesela i ślubu Adama Małysza i jego małżonki), podobnie jak Juras i Wiktoria Omyła (ten sam taniec, tyle samo punktów). O jeden mniej za jive'a otrzymała natomiast Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. 

A kto wypadł gorzej? Walca wiedeńskiego Wojciecha Węcławowicza (Fit OldBoya) i Pauliny Biernat oceniono tylko na 20 punktów, zaś na ostatnim miejscu uplasowali się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Ich quickstep oceniono na zaledwie 19 punktów!

„Błąd na błędzie błędem poganiał”, surowo stwierdziła Iwona Pavlović. Z tym, że było zdecydowanie gorzej niż tydzień wcześniej, zgodzili się również inni jurorzy, w tym Andrzej Piaseczny i Michał Malitowski.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk komentuje romans na planie „Tańca z Gwiazdami”: „Spotykamy się w czasie wolnym...”

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk. To córka piłkarza i Ani Przybylskiej poradziła sobie według jurorów najgorzej w drugim odcinku show

Taniec z gwiazdami: kto odpadł w drugim odcinku?

Taki sam wpływ na wyniki, jak jurorzy, mieli również widzowie. To dzięki smsom mogli oni ocalić swoich ulubieńców. A jak wiadomo: w miarę jedzenia apetyt rośnie! 

Krzysztof Ibisz ogłosił o 22.00, że w poniedziałkowy wieczór z programem pożegnali się Wojciech Węcławowicz (Fit OldBoy) i Paulina Biernat. „Tak się ciężko zawsze żegnać”, stwierdził prowadzący show. „Bardzo dziękuję wszystkim. Cieszę się, że w tym programie mogłem spróbować swoich sił”, podkreślił 68-latek. Podziękowania skierował do tanecznej partnerki, produkcji i ekipy programu. „Nie robiłem tego, żeby pokazać, jak ja wspaniale tańczę, ale chciałem pokazać ludziom starszym, siedzącym w domu, że można robić coś dodatkowo”, podkreślił.

Paulina Biernat również nie ukrywała wzruszenia i dziękowała Wojtkowi za tę przygodę.  

Czytaj także: 67-letni fit oldboy Wojciech Węcławowicz zawstydza sześciopakiem trzydziestolatków!

Taniec z gwiazdami: wszystkie pary jesiennej edycji 2021
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami: wszystkie pary jesiennej edycji 2021

Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.