Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

„Taniec z Gwiazdami”: za nami drugi odcinek show! Sprawdź, kto odpadł

Oliwia Bieniuk musiała zmierzyć się z mocną krytyką

Konrad Szczęsny 6 września 2021 22:00
Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wielkie emocje, surowe oceny, oczekiwania i zawiedzione nadzieje. Za nami drugi odcinek nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jego tematem była miłość. Nie brakowało zatem wzruszeń i szczerych wyznań. Oliwia Bieniuk musiała zmierzyć się z dużą krytyką, wszyscy jurorzy niespodziewanie przytulili Izę Małysz, zaś najlepiej wypadł Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz!

Drugi odcinek Tańca z gwiazdami. Co działo się na parkiecie?

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku 13. edycji „Tańca z gwiazdami” odpadli Denis Urubko oraz Janja Lesar. Tym samym w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostali Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Juras i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Radek Liszewski i Lenka Klimentowa, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Wojciech Węcławowicz i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, a także Kajra i Rafał Maserak.

Ich zmagania ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny. Tematem drugiego odcinka była miłość, więc nie brakowało płomiennych wyznań, zwierzeń oraz bliskich, którzy towarzyszyli im w studio. Kto wypadł najlepiej?

Zdecydowanie Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Komplementów nie szczędziła im nawet Czarna Mamba! „Zmroziło mnie, ale pozytywnie”, stwierdziła. Para otrzymała 33 punkty. Tylko trochę gorzej oceniono walca wiedeńskiego youtuberki Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego - otrzymali za niego 32 punkty. Dobrze wypadła również Kajra i Rafał Maserak. Ich walca angielskiego oceniono na 30 punktów. „Jestem oczarowana twoją świadomością ruchu i ciała”, podkreśliła Iwona Pavlović. 

A inni? Radek Liszewski i Lenka Klimentowa uzbierali od jurorów 26 punktów za sambę, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino 25 punktów za rumbę (prowadzący puścili w ramach niespodzianki urywek filmu z wesela i ślubu Adama Małysza i jego małżonki), podobnie jak Juras i Wiktoria Omyła (ten sam taniec, tyle samo punktów). O jeden mniej za jive'a otrzymała natomiast Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. 

A kto wypadł gorzej? Walca wiedeńskiego Wojciecha Węcławowicza (Fit OldBoya) i Pauliny Biernat oceniono tylko na 20 punktów, zaś na ostatnim miejscu uplasowali się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Ich quickstep oceniono na zaledwie 19 punktów!

„Błąd na błędzie błędem poganiał”, surowo stwierdziła Iwona Pavlović. Z tym, że było zdecydowanie gorzej niż tydzień wcześniej, zgodzili się również inni jurorzy, w tym Andrzej Piaseczny i Michał Malitowski.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk komentuje romans na planie „Tańca z Gwiazdami”: „Spotykamy się w czasie wolnym...”

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk. To córka piłkarza i Ani Przybylskiej poradziła sobie według jurorów najgorzej w drugim odcinku show

Taniec z gwiazdami: kto odpadł w drugim odcinku?

Taki sam wpływ na wyniki, jak jurorzy, mieli również widzowie. To dzięki smsom mogli oni ocalić swoich ulubieńców. A jak wiadomo: w miarę jedzenia apetyt rośnie! 

Krzysztof Ibisz ogłosił o 22.00, że w poniedziałkowy wieczór z programem pożegnali się Wojciech Węcławowicz (Fit OldBoy) i Paulina Biernat. „Tak się ciężko zawsze żegnać”, stwierdził prowadzący show. „Bardzo dziękuję wszystkim. Cieszę się, że w tym programie mogłem spróbować swoich sił”, podkreślił 68-latek. Podziękowania skierował do tanecznej partnerki, produkcji i ekipy programu. „Nie robiłem tego, żeby pokazać, jak ja wspaniale tańczę, ale chciałem pokazać ludziom starszym, siedzącym w domu, że można robić coś dodatkowo”, podkreślił.

Paulina Biernat również nie ukrywała wzruszenia i dziękowała Wojtkowi za tę przygodę.  

Czytaj także: 67-letni fit oldboy Wojciech Węcławowicz zawstydza sześciopakiem trzydziestolatków!

Taniec z gwiazdami: wszystkie pary jesiennej edycji 2021
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami: wszystkie pary jesiennej edycji 2021

Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.