Taniec z Gwiazdami 12. Co działo się w pierwszym odcinku show?
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Pierwszy odcinek 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” wzbudził wiele emocji! Wiemy, kto odpadł z show

Co działo się na parkiecie?

Ksenia Krasko 30 sierpnia 2021 22:05
Taniec z Gwiazdami 12. Co działo się w pierwszym odcinku show?
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powrócił na ekrany po dłuższej przerwie. Od kilku tygodni emocje budzą nie tylko wybrane nowe pary uczestników, ale i inne zmiany, jakie zaszły w formacie. Przede wszystkim producenci zmienili dzień emisji z piątku na poniedziałek, ale postanowili też odświeżyć skład jurorów i prowadzących. Za nami pierwszy odcinek nowej, 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Co działo się na parkiecie?

12. edycja „Tańca z Gwiazdami”. Co się zmieniło?

Zmagania uczestników 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsatu ponownie będą oceniać cztery osoby. Do stałego składu jurorów, czyli Iwony Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego, dołączył Andrzej Piaseczny. Wokalista ma już doświadczenie w roli „oceniającego”, jako trener „The Voice of Poland”.

ZOBACZ: Andrzej Piaseczny potwierdził radosną nowinę! A jednak to prawda

Zmiany dotyczą również składu prowadzących. Od lat z widzami witają się niezawodny Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, ale w tym sezonie dołączyła do nich jeszcze jedna osoba – Izabela Janachowska. Program „Kulisy Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsat Cafe poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski.

Taniec z Gwiazdami 12. Zmiany w składzie jurorów
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Taniec z Gwiazdami 12. Nowi prowadzący - kto dołączył do programu?
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Od kilku tygodni znamy nazwiska wszystkich uczestników nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. O Kryształową Kulę powalczą tym razem Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Denis Urubko i Janja Lesar, Radek Liszewski i Lenka Klimentova, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Fit Oldboy i Paulina Biernat, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak. Jak poradzili sobie w pierwszym odcinku?

ZOBACZ: „Taniec z gwiazdami”. Spot promujący uczestników 12. edycji wywołał burzę w sieci! Internauci nie szczędzą krytyki

Taniec z Gwiazdami 12 - kto odpadł w pierwszym odcinku?
Fot. VIPHOTO/East News

Taniec z Gwiazdami 12. Pary zadebiutowały na parkiecie. Jak im poszło?
Fot. VIPHOTO/East News

Pierwszy odcinek „Tańca z Gwiazdami” 12. Jak wypadli uczestnicy?

Jako pierwsi zatańczyli komentator sportowy i znawca MMA Łukasz Jurkowski z partnerką Wiktorią Omyłą. Para otrzymała od jurorów 27 punktów. Po nich parkiet przejęła para, która budzi sporo emocji – to Izabela Małysz i Stefano Terrazzino. Nie wszystkie oceny były pozytywne, ale ostatecznie zdobyli 25 punktów.

Aktor Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zrobili szczególne wrażenie na Iwonie Pavlović, ale i reszta ocen była dość wysoka – para uzyskała 31 punktów. Piosenkarka Kajra, prywatnie żona Sławomira, tańczyła z Rafałem Maserakiem do piosenki męża. Po żartobliwych uwagach o tym, że Kajra tańczy lepiej od małżonka, duet otrzymał 30 punktów.

Fit Oldboy, czyli Wojciech Węcławowicz i Paulina Biernat nie zdobyli wielu punktów – jedynie 20. Wszystko jednak przed nimi. Sylwia Bomba, znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, zaprezentowała się na parkiecie u boku Jacka Jeschke i wytańczyła 28 punktów. Partnerką Radka Liszewskiego, lidera zespołu „Weekend”, została Lenka Klimentova. Za swój pierwszy występ w 12. edycji show zdobyli 26 punktów.

Tik-tokerka i aktorka Kinga Sawczuk od wielu tygodni trenuje z Jakubem Lipowskim, który także debiutuje w „Tańcu z Gwiazdami” – jurorzy przyznali parze 30 punktów. Kolejny uczestnik na parkiecie zdecydowanie nie boi się wyzwań – Denis Urubko, znany himalaista, wraz z partnerką Janją Lesar wytańczył 25 punktów.

Ostatnią parą, która wystąpiła w pierwszym odcinku 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” byli Oliwia Bieniuk i jej trener taneczny Michał Bartkiewicz. Początkująca modelka i aktorka, a prywatnie córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, spodobała się jurorom, którzy ocenili zmagania pary na 28 punktów.

POLECAMY: Babcia Oliwii Bieniuk skomentowała jej udział w „Tańcu z gwiazdami”

„Taniec z Gwiazdami” 12. Kto odpadł w pierwszym odcinku?

Po emocjonującym wieczorze z występami nadszedł czas na najtrudniejszy moment każdego odcinka show. Niestety, z 12. edycją „Tańca z Gwiazdami” pożegnali się Denis Urubko i Janja Lesar...

Jesteście zaskoczeni finałem pierwszego odcinka? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…