jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny potwierdził radosną nowinę! A jednak to prawda

Fani artysty nie posiadają się ze szczęścia

Konrad Szczęsny 24 lipca 2021 17:11
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Ten rok jest dla niego wyjątkowy. Andrzej Piaseczny w maju dokonał długo oczekiwanego coming outu. Miesiąc później wydał głośny teledysk do utworu „Miłość”. Teraz przed 50-letnim wokalistą zupełnie nowa rola, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych! Fani już składają mu gratulacje...

Andrzej Piaseczny w jury Tańca z gwiazdami. Wcześniej krytykował show

W piątek 23. lipca przed południem serwis Pomponik podał informację, że uwielbiany wokalista zasiądzie w jury nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Podobno Andrzej Piaseczny jest fanem formatu od dawna i gdy otrzymał taką propozycję, był niezwykle uradowany.

„Zawsze uwielbiał oglądać zmagania kolegów na parkiecie. Kiedy dostał propozycję zasiadania w jury, nie wahał się ani chwili”, powiedział informator portalu.

Wiadomość wywołała nie lada sensację, ponieważ w przeszłości 50-latek krytykował format realizowany od 16 lat w Polsce. Nie ukrywał również, że mimo regularnego otrzymywania propozycji wzięcia udziału w nim, konsekwentnie odmawiał. Dlaczego?

„W ogóle mi się to nie podoba. To kompletnie nie dla mnie. Jestem w stanie wyobrazić sobie siebie w wielu programach rozrywkowych, w których mógłbym się dobrze bawić. Ale w takim wyścigu, jakim jest u nas „Taniec z gwiazdami”, nigdy nie wezmę udziału”, zarzekał się w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady. Skąd taki radykalizm? Chodziło mu przede wszystkim o atmosferę wśród uczestników i surowe oceny jury.   „Mimo że „Taniec z gwiazdami” cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem, ja mam jeden podstawowy zarzut do tego programu. Otóż, moja siostra mieszka w Wielkiej Brytanii. Zdarza mi się więc tam bywać i oglądać wówczas Dancing with the Stars. I wiesz, co mnie pozytywnie uderza i cieszy? Że tam wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ten program jest jedną wielką zabawą – od pierwszej do ostatniej minuty”, zwierzał się.

Jak widać jednak, z biegiem czasu zmienił zdanie... Teraz zaś potwierdził ujawnioną wczoraj informację!

Czytaj także: Andrzej Piaseczny nowym jurorem w Tańcu z gwiazdami?! „Nie wahał się ani chwili”

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny w sesji dla magazynu „VIVA!”, czerwiec 2021

Andrzej Piaseczny w jury „Tańca z gwiazdami’. Stacja i wokalista potwierdzą

Dziś na oficjalnych profilach telewizji Polsat w mediach społecznościowych opublikowano posty, w których potwierdzono to, co wczoraj pozostawało jeszcze w sferze spekulacji.

„Jest nam niezmiernie miło przedstawić nowego jurora „Tańca z gwiazdami”. Przed Państwem Andrzej Piaseczny - wokalista, którego uwielbiamy słuchać i podziwiać od ponad 25 lat! Jesteśmy tak bardzo niecierpliwi, żeby zobaczyć go na naszym parkiecie”, napisano.

Opublikowano również komentarz artysty, który on także zamieścił na swoim profilu.

„Wiele razy proponowano mi udział w „Tańcu z gwiazdami”. Starałem się być gentlemanem, więc do tej pory bardzo grzecznie, ale jednak odmawiałem, bo nie umiem tańczyć. Tym razem postanowiłem być jeszcze grzeczniejszy niż dotąd i… przyjąłem zaproszenie 😉Mam ogromną nadzieję, że moja obecność w programie w roli jurora doda mu trochę żartu i uśmiechu, nie ujmując absolutnie klasy temu programowi. Przyznam się, że od dawna lubię oglądać „Taniec z gwiazdami” i śledziłem go z wielką przyjemnością nie tylko w Polsce, ale i w Wielkiej Brytanii”, zdradził.

I dodał, że jest niezwykle wdzięczny za propozycję, którą otrzymał.

Pewnie pomyślą Państwo, że ktoś kto sam nie umie tańczyć nie powinien kogoś oceniać, ale czy krytyk muzyczny musi sam umieć śpiewać? - pozwolę sobie na koniec zażartować. Postaram się być krytykiem srogim i łagodnym, zabawnym i bardzo serio. Jednym słowem myślę, że swoimi wypowiedziami, czasem z przymrużeniem oka, nie wystraszę tancerzy. Pięknie dziękuję Telewizji Polsat za zaproszenie." Andrzej Piaseczny #tanieczgwiazdami #tzg12 #tzgpolsat #nowyjuror 📸 @oskarszramka”, zakończono.

Wokaliście pogratulowały m.in. Justyna Steczkowska oraz Kayah. My również życzymy Andrzejowi Piasecznemu powodzenia w tej nowej, niezwykłej roli 

Czytaj także: Andrzej Piaseczny skomentował swój związek sprzed lat. Z niejaką Mirką był nawet na okładce VIVY! 

oraz: Nie tylko Oliwia Bieniuk. Oto lista uczestników Tańca z Gwiazdami! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.