Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Babcia Oliwii Bieniuk skomentowała udział wnuczki w „Tańcu z gwiazdami”

Tak kibicuje jej babcia!

Dorota Falkowska 29 lipca 2021 09:01
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już za nieco ponad miesiąc tegoroczna maturzystka weźmie udział w kolejnej edycji tanecznego show. Do tej pory córka Anny Przybylskiej cieszyła się dużą popularnością w sieci, gdzie jej kariera nabierała tempa, a już za chwilę stanie przed telewizyjnymi kamerami, co na pewno będzie dla niej nowym wyzwaniem. 

Oliwia Bieniuk w 12. edycji „Tańca z gwiazdami”

Partnerem Oliwii Bieniuk w 12. edycji show Polsatu ma być debiutujący w programie Jakub Lisowski To właśnie ten 28-letni tancerz zadba o formę na treningach swojej młodej podopiecznej. Czy 18-letnia Oliwia poradzi sobie w tym debiucie? O to nie martwi się z pewnością babcia nastolatki — Krystyna Przybylska. 

Czytaj też: Oliwia Bieniuk zdradziła plany na przyszłość. „Teraz „Taniec z Gwiazdami”, a później...”

Babcia Oliwii Bieniuk wypowiedziała się na temat udziału wnuczki w „Tańcu z gwiazdami”

Oliwia Bieniuk z pewnością otrzyma ogromne wsparcie od swojej rodziny i bliskich. Wśród trzymających kciuki za jej sukces znalazła się przede wszystkim — Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej i ukochana babcia Oliwii. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że jest bardzo spokojna o debiut wnuczki w tanecznym show. Zaznaczyła, że taniec zawsze był dużym hobby Oliwii:

„Moja wnuczka to wysportowana dziewczyna i lubi tańczyć. Ania zapisała ją na zajęcia z baletu już w przedszkolu, a ja bywałam na przedstawieniach z udziałem małej Oliwki. Jestem pewna, że wspaniale poradzi sobie w tym programie”. 

Dodała również, że udział w programie na pewno będzie dla niej wspaniałą przygodą i zabawą. „Kiedy ma się bawić jak nie teraz? Niech robi to, póki może, póki jest młoda! Oby tylko kontuzji nie złapała!" - skomentowała Krystyna Przybylska.

Przeczytaj także: Oliwia Bieniuk zachwyca w zmysłowej sesji! Podobna do Ani Przybylskiej?

Mama Anny Przybylskiej wspiera Oliwię Bieniuk

Babcia Oliwii podkreśliła również, że będzie wnuczce mocno kibicować wraz z całą rodziną: z braćmi Oliwii - Szymonem i Jasiem oraz swoją starszą córką - Agnieszką i jej synem. Wsparcia dla Oliwii nie zabraknie!

Jeśli będzie trzeba, całą bandą przyjedziemy na widownię. Kto wie, czy i babcia nie zatańczy” - odpowiedziała z uśmiechem matka Anny Przybylskiej.

Na propozycję Polsatu sama Oliwia zareagowała dużym zaskoczeniem. Podobnie z resztą jak jej tata, Jarosław Bieniuk. 

„Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę" - powiedziała Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla magazynu Party. „Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie” - podsumowała 18-latka.  

Babcia Oliwii Bieniuk skomentowała udział wnuczki w „Tańcu z gwiazdami”
Fot. Kurnikowski/ AKPA

Krystyna Przybylska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.