Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Oliwia Bieniuk zdradziła plany na przyszłość. „Teraz „Taniec z Gwiazdami”, a później...”

Nastolatka już wie, czym chce się zajmować

Ksenia Krasko 4 lipca 2021 21:05
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wydaje się, że Oliwia Bieniuk ma dużą szansę na podbicie polskiego show-biznesu. Nastolatka od jakiegoś czasu próbuje swoich sił przed kamerami – bierze udział w sesjach zdjęciowych, promuje różne produkty i ma na koncie rolę w produkcji „Jak nie zgubić siebie”, która ukazała się na portalu YouTube i zyskała rozgłos w sieci. Czy Oliwia zamierza kontynuować karierę aktorską? 18-latka ma już konkretne plany na przyszłość.

Oliwia Bieniuk o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”

Jesienią Oliwia Bieniuk zaprezentuje się fanom z zupełnie innej strony – nastolatka weźmie udział w show „Taniec z Gwiazdami”. Propozycja Polsatu wywołała w niej wiele emocji, o czym opowiedziała w wywiadzie z portalem Pomponik.

Przyznała, że produkcja programu skontaktowała się najpierw z jej ojcem, Jarosławem Bieniukiem: „Nie dzwonili do mnie, tylko do mojego taty. I na początku przyznam szczerze, że się trochę zdziwiłam. Potem do mnie dotarło i mówię matko, super, cieszę się, i byłam podekscytowana”.

W tym samym wywiadzie dodała, że nie ma właściwie żadnego doświadczenia z tańcem. „Kiedyś uczyłam się baletu, jak byłam malutka”, wytłumaczyła.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

W tym roku Oliwia Bieniuk zdawała maturę, która – jak sama przyznała – dobrze jej poszła. Na jakie studia chciałaby się dostać? Okazuje się, że Oliwia podjęła decyzję, że chwilowo nie chce kontynuować nauki.

Oliwia Bieniuk w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk o studiach i planach na przyszłość

Oliwia Bieniuk opowiedziała o planach na najbliższą przyszłość w rozmowie z portalem Party.pl. „Planuję gap year, bo mam teraz „Taniec z Gwiazdami”, a później raczej udam się na studia”, podkreśliła nastolatka. Nie oznacza to więc, że całkowicie rezygnuje z nauki, a nawet już wie, jaki kierunek wybierze.

„Jestem duszą artystyczną. Jeśli chodzi o kierunek, to raczej jakiś humanistyczny. [...] Chciałabym pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać”, wytłumaczyła w rozmowie z Party.

Trzymamy kciuki i życzymy Oliwii powodzenia! 

Oliwia Bieniuk w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.