Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka uczestniczką w 12. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Dorota Falkowska 9 czerwca 2021 18:40
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jesienią na antenie Polsatu rusza 12. edycja „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Produkcja show ogłosiła pierwszą uczestniczkę. Pod okiem instruktora zatańczy Oliwia Bieniuk. Kto będzie jej tanecznym partnerem?

Oliwia Bieniuk weźmie udział w programie „Taniec z gwiazdami”

Córka zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej i sportowca Jarosława Bieniuka w tym roku zdawała maturę, a zapytana o swoje plany na przyszłość, nie kryła, że chciałaby związać swoją przyszłość z show-biznesem i pójść w ślady mamy. Pomimo tak młodego wieku, 19-latka aktywnie rozwija swoją karierę. Do tej pory mogła się już pochwalić kilkoma profesjonalnymi kampaniami reklamowymi i sesjami zdjęciowymi. Chętnie udziela wywiadów i pojawia się na ściankach.  

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zdradziła, jak jej poszła matura. „Tata się bardziej stresował niż ja”

Przed Oliwią egzamin w szkole aktorskiej, ale zanim do niego przystąpi, sprawdzi się w roli tancerki. Już wkrótce córkę Anny Przybylskiej pozna cała Polska. 

Oficjalna informacja o pierwszej uczestniczce pojawiła się dziś na instagramowym profilu programu  „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

„Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy Tańca z gwiazdami. Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie »Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami«” - napisali producenci. 

Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the Stars”. Reakcja internautów

Internauci przyjęli tę wiadomość z niemałym zaskoczeniem. Pod postem możemy zobaczyć zarówno entuzjastyczne reakcje: „Wow, co za wiadomość”, „Super”, „Nie mogę się już doczekać”, jak i te bardziej wzburzone: „Czym sobie zasłużyła, żeby wystąpić w Tańcu z Gwiazdami?”, „Ehhhh to już od dawna jest Taniec z kimkolwiek”. 

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zachwyca w roli modelki beauty!

Kto zatańczy z Oliwią Bieniuk w „Dancing with the Stars”?

O tanecznym partnerze Oliwii na razie nic oficjalnie nie wiadomo. Czy nastolatka znajdzie się wśród faworytów do Kryształowej Kuli „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Trzymamy kciuki i życzymy Oliwii wspaniałej zabawy na parkiecie!  

Oliwia Bieniuk stylizacja na maturze
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.