Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka uczestniczką w 12. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Dorota Falkowska 9 czerwca 2021 18:40
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jesienią na antenie Polsatu rusza 12. edycja „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Produkcja show ogłosiła pierwszą uczestniczkę. Pod okiem instruktora zatańczy Oliwia Bieniuk. Kto będzie jej tanecznym partnerem?

Oliwia Bieniuk weźmie udział w programie „Taniec z gwiazdami”

Córka zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej i sportowca Jarosława Bieniuka w tym roku zdawała maturę, a zapytana o swoje plany na przyszłość, nie kryła, że chciałaby związać swoją przyszłość z show-biznesem i pójść w ślady mamy. Pomimo tak młodego wieku, 19-latka aktywnie rozwija swoją karierę. Do tej pory mogła się już pochwalić kilkoma profesjonalnymi kampaniami reklamowymi i sesjami zdjęciowymi. Chętnie udziela wywiadów i pojawia się na ściankach.  

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zdradziła, jak jej poszła matura. „Tata się bardziej stresował niż ja”

Przed Oliwią egzamin w szkole aktorskiej, ale zanim do niego przystąpi, sprawdzi się w roli tancerki. Już wkrótce córkę Anny Przybylskiej pozna cała Polska. 

Oficjalna informacja o pierwszej uczestniczce pojawiła się dziś na instagramowym profilu programu  „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

„Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy Tańca z gwiazdami. Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie »Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami«” - napisali producenci. 

Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the Stars”. Reakcja internautów

Internauci przyjęli tę wiadomość z niemałym zaskoczeniem. Pod postem możemy zobaczyć zarówno entuzjastyczne reakcje: „Wow, co za wiadomość”, „Super”, „Nie mogę się już doczekać”, jak i te bardziej wzburzone: „Czym sobie zasłużyła, żeby wystąpić w Tańcu z Gwiazdami?”, „Ehhhh to już od dawna jest Taniec z kimkolwiek”. 

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zachwyca w roli modelki beauty!

Kto zatańczy z Oliwią Bieniuk w „Dancing with the Stars”?

O tanecznym partnerze Oliwii na razie nic oficjalnie nie wiadomo. Czy nastolatka znajdzie się wśród faworytów do Kryształowej Kuli „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Trzymamy kciuki i życzymy Oliwii wspaniałej zabawy na parkiecie!  

Oliwia Bieniuk stylizacja na maturze
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?