Pływanie z delfinami, zachody słońca, kolacje z bliskimi...

Rafał Kowalski 9 stycznia 2020 15:55

Zeszły rok był dla Malitowskiego dość trudny. Tancerz walczył z depresją oraz zakończył swój długoletni związek. Znów potwierdziło się jednak, że każda sytuacja ma też dobre strony. Wśród osób, który wyraziły wsparcie dla gwiazdora znalazła się między innymi jego znajoma Yuliya Phillips. Relacja tej dwójki szybko się pogłębiło i dziś… możemy oglądać zdjęcia z ich podróży poślubnej.

Podróż poślubna w Australii – zdjęcia Michała Malitowskiego i jego żony

W Święto Trzech Króli, w Australii, Michał Malitowski i Yuliya Phillips zostali małżeństwem. „Ścigaj swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze”, napisał pod zdjęciem ze ślubu Michał Malitowski.

Teraz juror show Polsatu i instruktorka tańca ukraińsko-australijskiego pochodzenia wypoczywają po oficjalnej uroczystości. Zakochani przebywają w Australii, ale w jej zachodniej części nieobjętej pożarami. Odwiedzają plaże, relaksują się w pięknej wilii z basenem oraz spędzają czas ze swoimi bliskimi. Nowożeńcy mają nawet możliwość pływania z delfinami.

Cieszymy się, że Michał Malitowski w końcu odnalazł prawdziwe szczęście. Gwiazdor wspominał niedawno, że już pierwszy kontakt z Yuliyą dał mu do myślenia, że prawdopodobnie spotkał swoją bratnią duszę...  „Gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili”, mówił 39-latek w rozmowie z Fleszem.

Mamy nadzieję, że dla niego i jego drugiej połówki rok 2020 będzie niezwykły i bajeczny. Tak jak najnowsze fotografie pary. Wszystkie zamieściliśmy w galerii. 

1/5
podróż poślubna Michała Malitowskiego
Copyright @Screen z Instastories
1/5

Podróż poślubna Michała Malitowskiego

2/5
podróż poślubna Michała Malitowskiego
Copyright @Screen z Instastories
2/5

Podróż poślubna ma miejsce w Australii

3/5
podróż poślubna Michała Malitowskiego
Copyright @Screen z Instastories
3/5

Nie zabrakło szampana...

4/5
podróż poślubna Michała Malitowskiego
Copyright @Screen z Instastories
4/5

Para pływała nawet z delfinami

5/5
Michał Malitowski ślub, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @yuliyaphillips
5/5

Zakochani ślub wzięli na świeżym powietrzu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?