Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Demi Moore
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Twoja matka robi z ciebie dzi*kę za 500 dolarów”. Demi Moore została zgwałcona w wieku 15 lat

Wstrząsające fakty ujrzały światło dzienne

Weronika Kostyra 24 września 2019 13:49
Demi Moore
Fot. Getty Images

Demi Moore ma za sobą trudną przeszłość. Aktorka w dzieciństwie musiała zmagać się z alkoholizmem matki i ojczyma. Przeprowadzała się wielokrotnie i całe życie szukała miłości i akceptacji. W swojej autobiografii Inside Out po raz pierwszy ujawniła wiele wstrząsających faktów ze swojego życia. Kiedy gwiazda miała zaledwie 15 lat ze strony matki spotkała ją straszna krzywda…

Demi Moore została zgwałcona

Demi Moore w zasadzie do tej pory nie radzi sobie z trudną przeszłością. Była uzależniona od alkoholu, narkotyków i leków. Dopiero po latach częściowo odzyskała życiową równowagę i zdecydowała się opowiedzieć o najtrudniejszych chwilach swojego życia. Podczas wywiadu w programie Good Morning America gwiazda przyznała, że jako piętnastolatka została zgwałcona. Co gorsza mężczyzna, który to zrobił zapłacił jej matce alkoholiczce. Virginia King zabierała ze sobą piękną córkę do barów, mając nadzieję, że przyciągnie uwagę mężczyzn. Pewnego dnia jeden z nich wrócił z nimi do domu i zgwałcił nastolatkę. „Jak się z tym czujesz, że twoja matka robi z ciebie dzi*kę za 500 dolarów?”, miał powiedzieć po wszystkim. „To był gwałt i dewastująca zdrada”, stwierdziła gorzko Demi Moore. Prowadzący program zapytał ją, czy aktorka uwierzyła w słowa gwałciciela. „W głębi serca – nie. Nie sądzę, żeby była to prosta transakcja. Ale jednak dała mu dostęp i naraziła mnie na niebezpieczeństwo”, odpowiedziała.

Matka Demi Moore zmarła w 1998 roku. Ich relacje zawsze były skomplikowane. Virginia King zataiła przed córką tożsamość jej prawdziwego ojca. Demi Moore przez lata wierzyła, że był nim Dan Guynes. W rzeczywistości jednak był nim inny mężczyzna, który porzucił jej matkę, kiedy była jeszcze w ciąży. Jedną z największych traum aktorki były próby samobójcze jej matki. „Pamiętam, jak swoimi małymi dziecięcymi palcami wyciągałam pigułki z ust mojej mamy, podczas gdy mój ojciec trzymał je otwarte. Mówił mi przez cały czas, co mam robić (...) Moje dzieciństwo się skończyło”, wyznała niedawno Demi Moore. Aktorka wyprowadziła się od matki w wieku 16 lat i postanowiła o siebie zawalczyć.

Ashton Kutcher zdradzał Demi Moore

Przy okazji premiery książki Inside Out na jaw wyszły też inne zaskakujące fakty. Aktorka opisała swoje małżeństwo z dużo młodszym Ashtonem Kutcherem. Początkowo związek z nim dał jej nową nadzieję, z czasem stał się jednak pasmem upokorzeń i powodem pogłębienia się jej problemów z uzależnieniami. Niestety aktor zdradzał żonę oraz nakłaniał ją seksu we trójkę. Demi Moore przyznała, że na początku zgodziła się na tę propozycję. „Chciałam mu pokazać, że jestem cool żoną, ale to był błąd”, powiedziała. Z czasem na jaw wyszły zdrady Ashtona Kutchera, który miał wtedy romans z Brittney Jones: „Czułam, że ona mówi prawdę. Ale to, że kochał się z nią w naszym mieszkaniu, na kanapie w salonie, to było prawdziwe pie*dol się rzucone mi w twarz” wyznała.

Co ciekawe Ashton Kutcher nie ma podobno żalu do byłej żony, że ujawniła jego błędy z przeszłości. „Wiedział, że ujrzą one światło dzienne. Do dziś ma w stosunku do niej ciepłe uczucia i nie jest zły. Wie, że to punkt widzenia Demi i wie, że miała ona trudne dzieciństwo”, podaje USWeekly. 

Demi Moore, Inside Out

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?