Demi Moore
Fot. gettyimages
Z ŻYCIA GWIAZD

Wstrząsające wyznanie Demi Moore: „Mieliśmy dla niej nawet imię – Chaplin Ray”

Aktorka opowiedziała o poronieniu i trudnym dzieciństwie

Weronika Kostyra 13 września 2019 10:20
Demi Moore
Fot. gettyimages

Życie Demi Moore nigdy nie było łatwe. Aktorka w dzieciństwie musiała zmagać się z alkoholizmem matki i ojczyma. Przeprowadzała się wielokrotnie i całe życie szukała miłości i akceptacji. Ma za sobą nieudane małżeństwa, zmagania z uzależnieniami, zaburzenia odżywiania. Wielokrotnie musiała szukać pomocy u specjalistów. 56-letnia gwiazda dopiero teraz odzyskała życiową równowagę i zdecydowała się opowiedzieć o najtrudniejszych momentach. Wiele z nich ujrzy światło dzienne dopiero w jej autobiografii Inside Out.

Dramatyczne życie Demi Moore

Losy Demi Moore to wielka kariera filmowa przeplatająca się z osobistym dramatem. Aktorka była jedną z pierwszych kobiet, które zrobiły w Hollywood zawrotną karierę i zarabiała tyle samo, co mężczyźni. Niestety jej małżeństwa z Bruce’em Willisem i Ashtonem Kutcherem rozpadły się. Gwiazda nie radziła sobie ze sławą i trudną przeszłością. Była uzależniona od alkoholu, narkotyków i leków. Po rozwodzie z Bruce’em Williesem, z którym wychowywała trzy córki, wpadła w głęboką depresję. Jej związek z dużo młodszym Ashtonem Kutcherem dał jej nadzieję. Niestety aktor zdradzał żonę. Demi Moore wyjawiła także, że para starała się o dziecko, jednak aktorka poroniła w szóstym miesiącu ciąży. „Mieliśmy dla niej nawet imię - Chaplin Ray”, powiedziała w najnowszym wywiedzie dla Harper’s Bazaar.

To dramatyczne przeżycie było końcem jej związku z Kutcherem i po raz kolejny pogorszyło jej stan. Demi Moore wróciła do uzależnień i całkowicie wycofała się z show-biznesu. Dlaczego teraz postanowiła opisać swoje przeżycia? „Nie mam nic do stracenia. Naprawdę. Zdecydowanie nie jestem zainteresowana obwinianiem kogokolwiek. To strata energii”, wyznała. Dodała też, że książki nie napisała dla pieniędzy. „Zdecydowanie nie. Istnieją łatwiejsze sposoby”, powiedziała w wywiadzie.

W Inside Out opisuje całą swoją historię, począwszy od trudnego dzieciństwa. Książka trafi do księgarni 24 września. Jedną z największych traum była próba samobójcza jej matki. „Pamiętam, jak swoimi małymi dziecięcymi palcami wyciągałam pigułki z ust mojej mamy, podczas gdy mój ojciec trzymał je otwarte. Mówił mi przez cały czas, co mam robić (...) Moje dzieciństwo się skończyło”, powiedziała w nowym wywiadzie. 

Demi Moore, Inside Out

Bruce Willis, Demi Moore
Fot. Getty Images

TAGI #Demi Moore

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.