Z ŻYCIA GWIAZD

Dramat żony Aleca Baldwina! Hilaria Baldwin poroniła…

„Na badaniach nie było już dziś słychać bicia serca”

Konrad Szczęsny 10 kwietnia 2019 09:57

Kilka dni temu na profilu 35-letniej Hilarii Baldwin pojawił się dramatyczny wpis. Żona Aleca Baldwina zamieściła zdjęcie, na którym pozowała w bieliźnie i widać było jej wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek. Niestety, z podpisu wynikało, że dziecko nie rozwija się prawidłowo. Wczoraj aktorka potwierdziła, że na badaniach, którym się poddała, okazało się, że poroniła...

Hilaria Baldwin o poronieniu i przełamywaniu tabu

Niespełna tydzień temu Hilaria Baldwin opublikowała w sieci poruszający wpis. Pozując w samej bieliźnie wyznała, że prawdopodobnie właśnie doświadcza poronienia. To, co napisała, wstrząsnęło internautami.

„Chciałam podzielić się z wami tym, że prawie na pewno doświadczam poronienia. Zawsze obiecywałam sobie, że jeśli będę znowu w ciąży, podzielę się z wami wiadomością dosyć wcześnie, nawet, jeśli to oznacza publiczne przeżywanie straty. Zawsze byłam przed wami otwarta w kwestii swojej rodziny, fitnessu, ciąż... I nie chcę tego przed wami ukrywać, tylko dlatego, że to nie jest tak pozytywne i błyszczące, jak reszta. Myślę, że to ważne, by pokazywać prawdę...”, rozpoczęła wpis Hilaria Baldwin.

Dodała, że publikując zdjęcie w samej bieliźnie i przyznając się do dramatu, jaki przeżywa, chce przełamywać społeczne tabu.

„Nie czuję wstydu czy skrępowania w związku z tym doświadczeniem. Chcę być częścią pracy włożonej w normalizowanie poronień i usuwanie związanego z nimi piętna. Jest tyle tajemnicy podczas pierwszego trymestru. Dla niektórych to działa, ale ja osobiście uważam, że to męczące. Jestem zdenerwowana, zmęczona, moje ciało się zmienia. A ja muszę udawać, że wszystko jest w porządku - a tak naprawdę nie jest. Nie chcę musieć więcej udawać. Mam nadzieję, że rozumiecie”, zaapelowała.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i historii, w których kobiety opisywały swoje dramaty związane z poronieniem.

Niestety, na badaniach, którym poddała się żona Aleca Baldwina okazało się, że jej przeczucia okazały się trafne. 

Hilaria Baldwin poroniła: „Na badaniach nie było już dziś słychać bicia serca”

Hilaria Baldwin opublikował rodzinne zdjęcie, pod którym napisała, że „na badaniach nie było już słychać bicia serca, więc to koniec”. W tym niewyobrażalnie trudnym czasie wspierają ją mąż oraz czwórka dzieci.

„Mam przy sobie mocno bijące i niesamowite serduszka. Jestem otoczona miłością i czuję się szczęśliwa. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i dzielenie się osobistymi historiami. Jesteśmy silniejsi razem... Mam nadzieję, że będziemy trzymać się razem przez te piękne i pełne wyzwań chwile w życiu. Dużo miłości dla was wszystkich”, napisała poruszona.

Związek Aleca i Hilarii Baldwinów

Spotykali się od lipca 2011 roku, zaręczyli się niespełna rok później, w kwietniu 2012 roku. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie... dwa miesiące po zaręczynach, 30 czerwca 2012 r. Razem wychowują czwórkę dzieci. Wcześniej, w latach 1993-2002, żoną Aleca Baldwina była Kim Basinger  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.