Z ŻYCIA GWIAZD

Demi Moore zakochała się w… kobiecie! Wiemy, kim jest jej partnerka

To znana projektantka!

Monika Katarzyna Krupska 3 grudnia 2018 15:00
Demi Moore, Masha Mandzuka
Fot. Forum

Demi Moore nigdy nie miała szczęścia w miłości. Aktorka trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu, jednak jej małżeństwa nie przetrwały próby czasu. 56-latka zmagała się także z wieloma uzależnieniami, ale jak się okazuje teraz wychodzi na prostą. Jak donosi DailyMail wszystko za sprawą nowej miłości. Ale tym razem Moore ulokowała uczucia w kobiecie!

Demi Moore zakochana

Najpierw w 1980 roku wyszła za mąż na Freddy'ego Moora, później jej serce skradł Bruce Willis, a trzecie małżeństwo zawarła z Ashtonem Kutcherem. Demi Moore po bolesnych rozłąkach związana była jeszcze m.in.: z Leonardem DiCaprio, Bradem Pitterm, Owenem Wilsonem czy Colinem Farrelem. Wszystkie związki niestety kończyły się w ten sam sposób. Ale jak się okazuje los w końcu uśmiechnął się do 56-latki! Aktorka kilka dni temu została przyłapana z serbską projektantką mody. Co ciekawe, panie podobno spotykają się ze sobą już od dwóch lat! Jako pierwszy tajemnicę o nowym związku zdradził Radar Online.

Demi Moore nigdy nie mówiła, że interesują ją kobiety. Jednak, gdy na swojej drodze spotkała serbską projektantkę, ta od razu skradła jej serce. Masha Mandzuka od aktorki młodsza jest o 13 lat. Projektantka na co dzień mieszka w Nowym Jorku i tak samo jak Demi jest matką. 43-latka wychowuje dwuletnią córeczkę Rumi.

„Trzymają się za ręce i Demi jest jak druga matka dla dziecka Mashy”, powiedział informator Radar Online. 

DailyMail spotkał za to panie, gdy te wychodziły ze sklepu. W samochodzie Moore zainstalowany był fotelik dziecięcy. Demi i Masha były uśmiechnięte i bardzo zadowolone ze słonecznego dnia.

My życzymy im wszystkiego dobrego! Myślicie, że zdecydują się zawrzeć związek małżeński?  

Demi i Masha w 2016 roku. Projektantka była wtedy w ciąży

Demi Moore, Masha Mandzuka
Fot. BFA/REX/Shutterstock

Demi Moore z Ashtonem Kutcherem

Demi Moore i Ashton Kutcher
Fot. East News

I z Brucem Willisem

Demi Moore i Bruce Willis
Fot. Getty Images

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.