Fabienne Wiśniewska, Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, 2018 rok
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
Z życia gwiazd

Marta Wiśniewska z dziećmi na ślubie przyjaciół. Fabienne i Xavier są już pełnoletni!

Po tych uroczych maluchach nie ma już śladu!

Marta Nawacka 5 września 2021 07:43
Fabienne Wiśniewska, Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, 2018 rok
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Fabienne i Xavier są owocem małżeństwa Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego. Dzisiaj oboje są już pełnoletni. Mandaryna pochwaliła się pociechami i umieściła na swoim profilu zdjęcia ze ślubu przyjaciół, na który wybrała się wraz z synem i córką. 18-letnia Fabienne przyciągała spojrzenia!

Dzieci Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego

Mandaryna i Michał Wiśniewski zakochali się w sobie, gdy kobieta tańczyła podczas ich wspólnych występów na scenie. Szczegółami ze swojego związku chętnie dzielili się w mediach, nawet na ich ślubie, który odbył się na biegunie północnym były obecne kamery. Po trzech latach wspólnego życia małżonkowie postanowili jednak się rozejść. Początkowo nie potrafili się dogadać, ale z czasem doszli do porozumienia, również w kwestii opieki nad wspólnymi dziećmi – Fabienne i Xavierem.

Czytaj też: Fabienne Wiśniewska: „Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Pojawiały się wyzwiska pod moim adresem”

Marta Wiśniewska, Fabienne i Xavier, 17.07.2011, Warszawa, Dzień Dobry TVN
Fot. Michal WARGIN/East News

Marta Wiśniewska z Fabienne i Xavierem, Dzień Dobry TVN, 17.07.2011

Mandaryna pokazała zdjęcia z dziećmi ze ślubu przyjaciół

Pociechy słynnego wokalisty i Marty Wiśniewskiej są już właściwie dorosłe. Xavier ma 19 lat, a jego młodsza siostra, Fabienne, ostatnio świętowała osiemnaste urodziny. Mandaryna ostatnio wybrała się wraz z nimi na ślub swoich przyjaciół i na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z synem i córką. Fabienne z małej, słodkiej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę!  

Zobacz także: Mandaryna o relacjach z Michałem, dzieciach i swoim życiu. Czego żałuje i co planuje?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…