Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

MaRina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami synka!

Mały Liam rośnie jak na drożdżach!

Olga Figaszewska 12 września 2018 21:51
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Synek MaRiny i Wojciecha Szczęsnych wkrótce skończy trzy miesiące! Piosenkarka podzieliła się z fanami uroczą rodzinną fotografią. Mały Liam rośnie jak na drożdżach!

Wyjątkowa fotografia Wojciecha Szczęsnego z synkiem

MaRina i Wojciech Szczęśni 30 czerwca po raz pierwszy zostali rodzicami, a wspaniałą wiadomością podzleili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Od zawsze marzyli o powiększeniu rodziny!

„Założyliśmy rodzinę po to, żeby starać się o dzieci i kiedy przychodzi ten moment, kiedy się dowiadujesz, to jest dla mężczyzny chyba najpiękniejszy moment w życiu, alb jeden z najfajniejszych”, mówił piłkarz w rozmowie z Filipem Chajzerem jeszcze przed narodzinami synka.

Szczęśliwi rodzice spędzają z Liamem każdą chwilę. MaRina w pełni poświęca się wychowaniu synka. Na pewien czas zrezygnowała z prowadzenia swoich kanałów społecznościowych. Teraz podzieliła się fanami niezwykle uroczą fotografią, którą opatrzyła podpisem: „Moi chłopcy”. Wspólne zdjęcie Wojciecha Szczęsnego i Liama poruszyło serca Internautów. Widać, że już pracują nad budowaniem relacji ojciec - syn. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi chłopcy😍🕊 #family

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quality Time❤️ #friends

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.