O TYM SIĘ MÓWI

MaRina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami synka!

Mały Liam rośnie jak na drożdżach!

Olga Figaszewska 12 września 2018 21:51
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Synek MaRiny i Wojciecha Szczęsnych wkrótce skończy trzy miesiące! Piosenkarka podzieliła się z fanami uroczą rodzinną fotografią. Mały Liam rośnie jak na drożdżach!

Wyjątkowa fotografia Wojciecha Szczęsnego z synkiem

MaRina i Wojciech Szczęśni 30 czerwca po raz pierwszy zostali rodzicami, a wspaniałą wiadomością podzleili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Od zawsze marzyli o powiększeniu rodziny!

„Założyliśmy rodzinę po to, żeby starać się o dzieci i kiedy przychodzi ten moment, kiedy się dowiadujesz, to jest dla mężczyzny chyba najpiękniejszy moment w życiu, alb jeden z najfajniejszych”, mówił piłkarz w rozmowie z Filipem Chajzerem jeszcze przed narodzinami synka.

Szczęśliwi rodzice spędzają z Liamem każdą chwilę. MaRina w pełni poświęca się wychowaniu synka. Na pewien czas zrezygnowała z prowadzenia swoich kanałów społecznościowych. Teraz podzieliła się fanami niezwykle uroczą fotografią, którą opatrzyła podpisem: „Moi chłopcy”. Wspólne zdjęcie Wojciecha Szczęsnego i Liama poruszyło serca Internautów. Widać, że już pracują nad budowaniem relacji ojciec - syn. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi chłopcy😍🕊 #family

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quality Time❤️ #friends

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!