Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyca idealną sylwetką w bikini!

Od porodu minęło zaledwie siedem tygodni...

Weronika Kostyra 23 sierpnia 2018 18:19
Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło

Niecałe dwa miesiące temu MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Małżeństwo radosną nowinę przekazało za pośrednictwem mediów społecznościowych. 30 czerwca na świat przyszedł ich syn Liam. Świeżo upieczona mama spędza z dzieckiem każdą chwilę. Teraz udowodniła jednak, że w międzyczasie zadbała o to, że pozbyć się ciążowych kilogramów i jak najszybciej wrócić do szczupłej sylwetki.

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyca po porodzie

Gwiazda opublikowała właśnie na swoim Instagramie krótkie nagranie, w którym pozuje ubrana jedynie w bikini. Lato nadal nas nie opuszcza i młoda mama bez skrępowania cieszy się jego urokami. MaRina śladem wielu gwiazd po urodzeniu dziecka postawiła na zdrową dietę i umiarkowane treningi, by jak najszybciej wrócić do wcześniejszej sylwetki. Fani są zachwyceni i zaskoczeni tym, jak szybko udało jej się osiągnąć idealną figurę – od porodu minęło zaledwie siedem tygodni!

„Elegancko ;) dobra dieta i geny to podstawa ;)”

„Marina może to nie ty rodzilas heheh??? Żartuje, świetnie wyglądasz. Super figura. Opłaca się dbać o siebie w ciąży”

„I Ty urodzilaś synka niedawno?? Wygladasz pięknie <3”

„Jejku jak ty cudnie wyglądasz! Mamuusiuu.....!!! Pozazdrościć!”

Na Was także zrobiła wrażenie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Także tak... #Mama😉 #7weekspostpartum #proudmom #mommy #bikini #summer

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.