MaRina Łuczenko-Szczęsna, MaRina, VIVA! marzec 2023, 6/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture
Domy gwiazd

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała piękny taras

Tak piosenkarka spędza wieczory w Turynie

Marta Cieplak 18 września 2023 15:30
MaRina Łuczenko-Szczęsna, MaRina, VIVA! marzec 2023, 6/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture

Marina Łuczenko-Szczęsna od kilku lat mieszka w Turynie, gdzie jej mąż, Wojciech Szczęsny, gra na pozycji bramkarza w Juventusie Turyn. We Włoszech zamiast domu wybrali ogromny, luksusowy apartament z pięknym widokiem na kamienice. Ostatnio piosenkarka pokazała tara otaczający ich lokum – to prawdziwa oaza, gdzie można się zrelaksować po długim i męczącym dniu. Tylko zobaczcie!

ZOBACZ TAKŻE: „Niestety Wojtka nie ma w każdy weekend i w środku tygodnia". Marina ujawnia, dlaczego piłkarz sypia w hotelach

Taras Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina Łuczenko-Szczęsna uwielbia klasyczny styl we wnętrzach. W jej apartamencie widać na ścianach sztukaterie, jasne meble o prostych formach, a w łazience marmurowe blaty. Dzięki temu całość prezentuje się wyjątkowo elegancko.

A takie widoki rozpościerają się z jej okien. Zjawiskowe, prawda?

W ciepłe dni Marina wraz z synem i mężem może odpoczywać na tarasie, na który wychodzi się wprost z salonu, którego centralne miejsce zajmuje spektakularny fortepian. Znajdują się tam wygodne kanapy, donice z roślinami oraz... palenisko. Rozpalone nie tylko ogrzewa domowników, ale przede wszystkim tworzy przytulny klimat. Tylko spójrzcie:

Gdy przyjrzymy się bliżej widać, że wśród dekoracji królują już jesienne akcenty: wrzosy oraz dynie. Ciekawe jak Marina przyozdobi taras na Halloween! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.