Dom Szczęsnych
Fot. @marina_official / Instagram
DOMY GWIAZD

Dom Mariny i Wojciecha Szczęsnych to przytulny zakątek

Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku

Wiktoria Oskroba 14 marca 2024 17:30
Dom Szczęsnych
Fot. @marina_official / Instagram

Sławna para często pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjazdów do innych krajów. Ze względu na rozwijającą się karierę bramkarza, tych nie brakuje. Para zainwestuje także w zagraniczne nieruchomości. Co jakiś czas fani mają okazję zobaczyć także jak Marina i Wojciech Szczęśni mieszkają w Polsce. To niezwykle zaciszne miejsce!

ZOBACZ TAKŻE: Dyfuzor do olejków zapachowych zadba o kojącą aurę

„Sweet home" Mariny i Wojciecha Szczęsnych

Para znalazła idealne miejsce, by wypoczywać po pracowitym tygodniu. Wybrali okolice Warszawy, bo jak przyznają, tu czują się najbardziej komfortowo. W dodatku mogą cieszyć się obecnością przyjaciół.

Dom Szczęsnych pod Warszawą

Podwarszawska posiadłość robi niemałe wrażenie. Dom otoczony jest malowniczym ogrodem, gdzie latem para korzysta z zewnętrznego basenu. Szczególnie zachwycająco prezentuje się wielki taras z eleganckim paleniskiem otoczonym stylowym wypoczynkiem.

Panuje tu jasna kolorystyka. Wewnątrz nie brakuje drewnianych elementów aranżacji, które świetnie dopełniają klasyczny styl. Marina zdecydowanie dba o to, by w domu panowała przytulna atmosfera. Nie brakuje tam miękkich tkanin, roślin i dekoracji w kolorach ziemi.

CZYTAJ TEŻ: To tu Freddie Mercury mieszkał do końca swoich dni. Teraz dom wystawiony jest na sprzedaż

Jak podoba Wam się dom Mariny i Wojciecha Szczęsnych pod Warszawą?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.