To będzie krótki urlop macierzyński...

Rafał Kowalski 11 lipca 2018 14:29

W ostatnich dniach Marina Łuczenko-Szczęsna w pełni poświęciła się macierzyństwu. Odkąd żona Wojciecha Szczęsnego urodziła synka Liama, w ogóle nie pokazuje się publicznie. Rzadko też udziela się w mediach społecznościowych. Taki stan rzeczy nie potrwa jednak długo...

Kiedy Marina nagra kolejny album?

W mediach pojawiły się informacje o tym, że piosenkarka planuje wrócić do pracy jeszcze w tym roku. „Marina w ciąży była bardzo kreatywna, tworzyła nowe melodie i cały czas śpiewała. Miała mnóstwo pomysłów na nowe piosenki. Na razie chce całkowicie poświęcić się synkowi, ale przed porodem rozmawiała z producentami i jeszcze w tym roku planuje wejść do studia i stworzyć materiał na trzecią płytę”, twierdzi informatorka Faktu.

Z artykułu dowiadujemy się także, że decyzja piosenkarki nie oznacza wcale zepchnięcia Liama na drugi plan. „Ania Lewandowska udowodniła Marinie, że można być świetną mamą i realizować się zawodowo” – dodało źródło dziennika.

Nie wątpimy, że Marina świetnie poradzi sobie z połączeniem pracy i opieki nad dzieckiem. Kto wie, może to właśnie dzięki zostaniu mamą, Łuczenko-Szczęsna napisze niedługo najlepsze piosenki w swoim życiu?  

1/5
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Marina i Wojtek Szczęśni zostali rodzicami 30 czerwca

2/5
Copyright @East News
2/5

Piosenkarka przestała pokazywać się publicznie

3/5
marina prezenty po urodzeniu liama
Copyright @instagram@marina_official
3/5

Wokalistka dostała masę prezentów z okazji urodzenia pierwszego synka

4/5
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła w Warszawie

5/5
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Wojciech Szczęsny i MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram @marina_official
5/5

Szczęśliwi rodzice wybrali dla syna imię Liam

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.