To będzie krótki urlop macierzyński...

Rafał Kowalski 11 lipca 2018 14:29

W ostatnich dniach Marina Łuczenko-Szczęsna w pełni poświęciła się macierzyństwu. Odkąd żona Wojciecha Szczęsnego urodziła synka Liama, w ogóle nie pokazuje się publicznie. Rzadko też udziela się w mediach społecznościowych. Taki stan rzeczy nie potrwa jednak długo...

Kiedy Marina nagra kolejny album?

W mediach pojawiły się informacje o tym, że piosenkarka planuje wrócić do pracy jeszcze w tym roku. „Marina w ciąży była bardzo kreatywna, tworzyła nowe melodie i cały czas śpiewała. Miała mnóstwo pomysłów na nowe piosenki. Na razie chce całkowicie poświęcić się synkowi, ale przed porodem rozmawiała z producentami i jeszcze w tym roku planuje wejść do studia i stworzyć materiał na trzecią płytę”, twierdzi informatorka Faktu.

Z artykułu dowiadujemy się także, że decyzja piosenkarki nie oznacza wcale zepchnięcia Liama na drugi plan. „Ania Lewandowska udowodniła Marinie, że można być świetną mamą i realizować się zawodowo” – dodało źródło dziennika.

Nie wątpimy, że Marina świetnie poradzi sobie z połączeniem pracy i opieki nad dzieckiem. Kto wie, może to właśnie dzięki zostaniu mamą, Łuczenko-Szczęsna napisze niedługo najlepsze piosenki w swoim życiu?  

1/5
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Marina i Wojtek Szczęśni zostali rodzicami 30 czerwca

2/5
Copyright @East News
2/5

Piosenkarka przestała pokazywać się publicznie

3/5
marina prezenty po urodzeniu liama
Copyright @instagram@marina_official
3/5

Wokalistka dostała masę prezentów z okazji urodzenia pierwszego synka

4/5
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła w Warszawie

5/5
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Wojciech Szczęsny i MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram @marina_official
5/5

Szczęśliwi rodzice wybrali dla syna imię Liam

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.