Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

MaRina Łuczenko-Szczęsna pokazała urocze zdjęcie z synkiem!

Malutki Liam ma niecały miesiąc

Weronika Kostyra 27 lipca 2018 20:40
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niecały miesiąc temu MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Małżeństwo radosną nowinę przekazało za pośrednictwem mediów społecznościowych. 30 czerwca na świat przyszedł ich syn Liam.

MaRina opublikowała zdjęcie z synkiem

Od tamtej pory wokalistka koncentruje się na opiece nad synem. Świeżo upieczona mama spędza z dzieckiem każdą chwilę, dlatego mocno ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych. Dzisiaj po krótkiej przerwie opublikowała urocze zdjęcie z miesięcznym Liamem. Chłopiec leży na jej piersi. MaRina podpisała je: „Liam. Moje Życie”.

W Instastory gwiazda pokazała także zdjęcie całej swojej sylwetki. Trzeba przyznać, że niecały miesiąc po porodzie wygląda naprawdę zachwycająco. Zgadzacie się? 

MaRina Łuczenko-Szczęsna z synem, Liam Szczęsny
Fot. Instagram @marina_official

MaRina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram @marina_official

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.