Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

MaRina Łuczenko-Szczęsna pokazała urocze zdjęcie z synkiem!

Malutki Liam ma niecały miesiąc

Weronika Kostyra 27 lipca 2018 20:40
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niecały miesiąc temu MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Małżeństwo radosną nowinę przekazało za pośrednictwem mediów społecznościowych. 30 czerwca na świat przyszedł ich syn Liam.

MaRina opublikowała zdjęcie z synkiem

Od tamtej pory wokalistka koncentruje się na opiece nad synem. Świeżo upieczona mama spędza z dzieckiem każdą chwilę, dlatego mocno ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych. Dzisiaj po krótkiej przerwie opublikowała urocze zdjęcie z miesięcznym Liamem. Chłopiec leży na jej piersi. MaRina podpisała je: „Liam. Moje Życie”.

W Instastory gwiazda pokazała także zdjęcie całej swojej sylwetki. Trzeba przyznać, że niecały miesiąc po porodzie wygląda naprawdę zachwycająco. Zgadzacie się? 

MaRina Łuczenko-Szczęsna z synem, Liam Szczęsny
Fot. Instagram @marina_official

MaRina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram @marina_official

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.