Z ŻYCIA GWIAZD

Poznajcie młodszą siostrę Anny Kalczyńskiej! Internauci są nią zachwyceni!

Są do siebie podobne?

Olga Figaszewska 11 czerwca 2018 14:55

Szukają własnej drogi i unikają medialnego szumu.  Niekiedy pojawiają się w mediach społecznościowych u boku popularnych sióstr i braci. Wtedy też wzbudzają największe zainteresowanie! Tak było i tym razem. Nie od dziś wiadomo, że dla Anny Kalczyńskiej rodzina jest najważniejsza! Jest szczęśliwą żona i mamą, ale przy tym łączy ją niezwykle silna więź z rodzeństwem. Dziennikarka w weekend wzięła udział w biegu charytatywnym zorganizowanym przez Jakuba Wesołowskiego. Towarzyszyła jej młodsza siostra, Marysia. Kim jest i co o niej wiemy?

Kim jest siostra Anny Kalczyńskiej?

Maria Kalczyńska to najmłodsza córka Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego. Ma 28 lat. Dość wcześnie opuściła rodzinne gniazdo. „Trudno się dziwić, bo jest najbardziej ekspansywną w naszej rodzinie”, mówiła jej mama w rozmowie z Życiem na gorąco.

Marysia podobnie jak jej starsza siostra uwielbia aktywność fizyczną. Interesuje się sportem, jeździła konno i uprawiała gimnastykę. Jednak nie poszła w ślady rodzeństwa i nie została dziennikarką. Wybrała własną drogę. Dwa lata temu obroniła tytuł magistra na zagranicznej uczelni Copenhagen Business School. Jak udało się dowiedzieć dziennikowi Fakt, Maria Kalczyńska studiowała prawo i ekonomię na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie. Na swoim koncie ma również trzymiesięczny staż w polskiej ambasadzie w Buenos Aires. W ciągu sześciu lat pracowała w sześciu różnych krajach. Jest osobą ambitną, pełną energii i nie boi się wyzwań! Co ciekawe, mówi biegle w czterech językach, a od niedawna uczy się duńskiego.

Na swoim Instagramie publikuje kolejne zdjęcia z dalekich podróży. Wśród nich znalazła się również fotografia z Anną Kalczyńską. „Mądra, dobra i piękna. Wspaniała @annakalczynskam ! Jestem szczęściarą, że mam taką siostrę!”, napisała niedawno Marysia pod wspólnym zdjęciem z dziennikarką.

„Ślicznotki 😍😍😍”, „Boże jakie piękne 😃”, czytamy w komentarzach.

Zauważacie podobieństwo między siostrami? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.