Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska pokazała siostrę. Podobna do sławnej dziennikarki?

To wideo jest hitem sieci! Lepsze od Magdy Gessler?

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2019 06:56
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Lato w pełni i nic dziwnego, że jak najlepiej chcemy wykorzystać ten czas. Gwiazdy za cel podróży często wybierają zagraniczne zakątki, ale są osoby, które upodobały sobie polskie kurorty. Chociażby Anna Kalczyńska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN wraz z rodziną i przyjaciółmi wypoczywa nad polskim morzem. Gwiazda zachwyciła fanów ostatnimi fotografiami i nagraniem z urlopu.

Anna Kalczyńska z rodziną na wakacjach

Anna Kalczyńska postawiła na wypoczynek w Polsce. Od lat przyjeżdża do Chałup z rodziną i przyjaciółmi. Na Instagramie podzieliła się z wielbicielami wspomnieniem z czasów dzieciństwa.

,,Mam szczęście, że mój zawód pozwala mi na dłuższe wakacje. Dokładnie tak lato wyglądało z moimi rodzicami, którzy aktorski sezon ogórkowy spędzali incognito w małej wsi Gąski.. moje dzieciństwo i lata nastoletnie to złote polskie plaże i ten najpiękniejszy widok na Bałtyk- ile na tych plażach zostało wspomnień, miłości, imprez i nocy pod gwiazdami! Jestem taka wdzięczna moim rodzicom, że ciągnęli małym Fiatem przez pół Polski do tych Gąsek.. Dziś, kiedy wszystko jest prostsze, zastanawiam się, czy moje dzieci będą tak wspominać Chałupy, jak ja tęsknię z łzą w oku za moimi dawnymi", napisała.

Gwiazda TVN korzysta z pięknej pogody, ciszy i spokoju. Widać, że spędza cudowne chwile w gronie bliskich jej osób. Przy okazji dziennikarka opublikowała wideo, na którym tańczy z młodszą siostrą, Marią w w bikini na plaży. Materiał miał być odpowiedzią na taneczne wyzwanie stworzone przez Magdę Gessler.

,,Czy to jest odpowiedź na popularne w sieci wyzwanie - nie wiem, chyba nie spełniamy kryterium ilości tańczących - ale ponieważ lubimy tańczyć, tańczymy, gdzie możemy.. a Wy - jak spędzacie czas nad morzem?", napisała Anna Kalczyńska.

Fani są zachwyceni i nie mogą oderwać oczu od jej zjawiskowej sylwetki dziennikarki.

,,Dziewczyny wymiatacie ❤️❤️❤️", ,,Jaka figura😍", ,,Aniu jaka figura i ruchy tylko pozazdrościc 😍 I to siostra ? Piękna kobieta 💗", czytamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Gwiazda kilka dni wcześniej pochwaliła się też zdjęciem ze swoim bratem.

,,Lato w Chałupach zawsze z bratem - ratownikiem. Na razie jego status i legendarne doświadczenie ratownicze przydaje się (na szczęście) jedynie w towarzyskich sytuacjach wieczornych, ale wzajemnie ratujemy się na co dzień przy różnych okazjach, gotując obiady dla naszych dzieci, opiekując się nimi, kiedy jedno z nas idzie biegać czy pływać na Windsurfingu. On ma troje dzieci (na razie) i ja mam troje dzieci i jak widać nawet ubieramy się podobnie..", napisała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Polskie morze to moje ukochane miejsce na ziemi. Do Chałup przyjeżdżam od kilku lat, za przyjaciółmi, którzy jak nomadowie, sprowadzają się tu z Warszawy na całe lato, wymieniając urlopami i opieką nad dziećmi. Mam szczęście, że mój zawód pozwala mi na dłuższe wakacje. Dokładnie tak lato wyglądało z moimi rodzicami, którzy aktorski sezon ogórkowy spędzali incognito w małej wsi Gąski.. moje dzieciństwo i lata nastoletnie to złote polskie plaże i ten najpiękniejszy widok na Bałtyk- ile na tych plażach zostało wspomnień, miłości, imprez i nocy pod gwiazdami! ✨🌖Jestem taka wdzięczna moim rodzicom, że ciągnęli małym Fiatem przez pół Polski do tych Gąsek.. Dziś, kiedy wszystko jest prostsze, zastanawiam się, czy moje dzieci będą tak wspominać Chałupy, jak ja tęsknię z łzą w oku za moimi dawnymi Gąskami.. #polskiemorze #sentymentalnie #najlepiej #wakacje #dzieciństwo #familytime

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?