celine dion dzieci
Fot. Steve Granitz / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

„Mam złamane serce”... Celine Dion cierpi z powodu choroby. Co się stało?

Kanadyjska piosenkarka odwołuje wszystkie najbliższe koncerty

Damian Brillowski 20 października 2021 17:00
celine dion dzieci
Fot. Steve Granitz / Contributor / Getty Images

Niepokojące wieści obiegły media. Jedna z największych muzycznych gwiazd estrady była zmuszona w ostatniej chwili odwołać swoje wszystkie najbliższe koncerty. Mowa o Celine Dion, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Autorka takich hitów jak „My Heart Will Go On”, „A New Day Has Come” czy „The Power of Love”, nie jest w stanie śpiewać. Co dolega kanadyjskiej piosenkarce?

Celine Dion odwołuje swoje koncerty 

Celine Dion przed laty dostała zaproszenie od sieci hoteli i kasyn w Las Vegas na wykonanie kilkudziesięciu koncertów. Z tego powodu zmieniła nawet miejsce zamieszkania, przeprowadzając się do stolicy hazardu. Kolejna edycja występów na żywo miała rozpocząć się z początkiem listopada tego roku. Niestety, dziś już wiadomo, że do żadnego publicznego występu nie dojdzie. Muzyczne show zostało przeniesione aż o pół roku. Dlaczego?

Z oświadczenia organizatorów dowiadujemy się, że przyczyną odwołania koncertów jest nadszarpnięte zdrowie wokalistki, która od pewnego czasu zmaga się z bolesnymi, powtarzającymi się skurczami mięśni. Nie ujawniono, skąd u diwy takie dolegliwości. Faktem jest, że uniemożliwia jej to  uczestniczenie w wielogodzinnych  próbach i występach.

Czytaj także: „Trzymam w swoim sercu miłość do Ciebie i mnie”. Céline Dion kończy 53 lata!

Celine Dion ma złamane serce z powodu choroby

Do całej sytuacji postanowiła odnieść się sama Celine Dion. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła poruszający wpis, w którym tłumaczy się fanom z nieobecności podczas listopadowych koncertów. Jednocześnie obiecuje, że chce jak najszybciej wrócić na scenę.  

„Mam złamane serce. Mój zespół i ja pracowaliśmy nad naszym nowym programem przez ostatnie osiem miesięcy. Niemożność wystąpienia na scenie w listopadzie tego roku zasmuca mnie w stopniu trudnym do opisania. Moi partnerzy z Resorts World Las Vegas i AEG pracowali przez całą dobę, aby przygotować ten zupełnie nowy, najnowocześniejszy teatr, który jest absolutnie piękny. Czuję się tak źle, że ich zawiodłam, a szczególnie przepraszam za rozczarowanie wszystkich fanów, którzy planowali przyjazd do Las Vegas. Teraz muszę się skupić na powrocie do zdrowia. Chcę wyjść z tego jak najszybciej”, napisała zdruzgotana wokalistka. 

Gwiazda doskonale wie, że musi jak najszybciej dojść do pełni sił, ponieważ w najbliższym czasie zamierza nie tylko zagrać koncerty w Las Vegas, ale także chce dokończyć trasę koncertową pt. „Celine Dion Courage World Tour” po Europie. Według wstępnych założeń, trasa miała się odbyć wiosną 2020 roku. Niestety z powodu wybuchu pandemii została przesunięta na kolejne lata. Autorka hitu “My Heart Will Go On” ma w planach wystąpić również w Polsce. 18 czerwca 2022 roku zagości w Atlas Arenie w Łodzi, zaś 19 czerwca 2022 roku zagra w Tauron Arenie w Krakowie.  

Życzymy wokalistce dużo zdrowia i jak najszybszego powrotu na scenę, na której tak bardzo kocha występować.  

Czytaj także: Celine Dion pokazała zdjęcie z synami. Ależ wyrośli!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.