Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

„To była nasza komedia dekady”. Małgorzata Socha świętuje 10. rocznicę ślubu!

Aktorka za chwilę po raz trzeci zostanie mamą

Sylwia Olech 6 lipca 2018 15:31
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

To już 10 lat! 5 lipca 1008 roku Małgorzata Socha powiedziała „tak” Krzysztofowi Wiśniewskiemu. Wychowują razem dwie córki, a trzecia przyjdzie na świat za chwilę. Uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie. Zobacz, jak aktorka uczciła okrągłą rocznicę ślubu!

Historia miłości Małgorzaty Sochy i jej męża

Poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Małgorzata Socha miała wtedy 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia! I uczucie na tyle silne, że od tamtej pory są nierozłączni. Po 12 lata bycia razem, para stanęła na ślubnym kobiercu. Z okazji 10. rocznicy ślubu aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ślubnego zaproszenia, które wzorowane było na plakacie do kultowej romantycznej komedii To właśnie miłość i napisała: „To była nasza komedia dekady ... ❤☀🌈🍒🍼🍼🍼😂. Mamy pierwsze 10 lat za sobą ciekawe co będzie dalej”.

Małgorzata Socha w roli matki

Na co dzień aktorka jest przede wszystkim żoną i matką. Jest domatorką i uwielbia prace domowe. „To mi daje poczucie normalności. Kobiety są wielozadaniowe. Mamy życie zawodowe, jesteśmy matkami, żonami, organizatorkami życia domowego, takie zwykłe rzeczy sprawiają, że czujemy się potrzebne”, mówiła w rozmowie z VIVIĄ! w 2016 roku.

Mąż Małgorzaty stara się trzymać z dala od show-biznesu, dlatego rzadko pojawia się z żoną na branżowych imprezach. Za to chętnie pomaga jej w opiece na dziećmi. Para wychowuje pięcioletnią Zosię i Basię, która niedawno skończyła roczek. A jesienią ich rodzina znów się powiększy! I będzie to kolejna córka. „Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci, i słowa dotrzymałam. W moim przypadki sprawdziło się powiedzenie: Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić”, wyznała aktorka w Party.

Małgosia przyznaje też, że największe szczęście daje jej rodzina, a najcudowniejsze chwile spędza właśnie z córkami. A gdyby musiała wybrać: dom czy kariera? „Oczywiście wybrałabym dom. Może to dlatego, że tak jestem wychowana. Moja mama zawsze nas stawiała na pierwszym miejscu i to procentuje w życiu. Ja nie mam żadnych deficytów miłości, niczego nie muszę sobie rekompensować. Dlatego jestem taka, jaka jestem, i to buduje człowieka na start w dorosłość”, deklarowała w wywiadzie dla VIVY!.

Małgosi i jej mężowi życzmy kolejnych wspaniałych dziesięciu lat razem! 

Małgorzata z młodszą córeczką na wakacjach

Małgorzata Socha z córeczką
Fot. Instagram @malgosia_socha

Mama aktorki jest dla niej wielkim wsparciem

Małgorzata Socha z mamą
Fot. Instagram @malgosia_socha

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…