Małgosia Socha, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

To już oficjalne. Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka!

Gwieździe długo udawało się utrzymać tę informację w tajemnicy!

Gabriela Czernecka 14 marca 2018 18:45
Małgosia Socha, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Informacje o ciąży Małgorzaty Sochy od kilku dni pojawiały się w mediach. Aktorka w ostatnich dniach pojawiała się na wielkich eventach, ale zawsze w barwnych kreacjach bądź takich, w których udawało się jej zakryć ciążowe krągłości. Wielu zadawało pytanie, czy faktycznie Małgorzata Socha jest w ciąży? Teraz to już oficjalne!

Małgorzata Socha w trzeciej ciąży

Małgosia Socha w rozmowie z serwisem Jastrząbpost potwierdziła, że jest w ciąży! Już od kilku tygodni w środowisku show-biznesu pojawiały się informacje o ciąży Małgosi Sochy. Do tej pory aktorka milczała, ale wiele zdradzały jej stylizacje. Zwrócono uwagę, że gwiazda Na Wspólnej coraz częściej prezentuje się na czerwonym dywanie w luźnych kreacjach lub bardzo wzorzystych. Tym samym aktorka Przyjaciółek odwracała uwagę fotoreporterów od ciążowego brzuszka. 

Ciążowe krągłości Małgorzaty Sochy stawały się coraz bardziej widoczne. Aktorka zdecydowała się potwierdzić informacje na ten temat. W rozmowie z serwisem Jastrząbpost wyznała: „Tak rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia”, mówi.

Jak na razie aktorka nie chce jednak rezygnować ze swoich planów zawodowych. Wciąż więc, przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy, będziemy mieli okazję widywać ja na planie Przyjaciółek oraz Na Wspólnej. „Ja myślę, że to się uda wszystko pogodzić. Mam nadzieję, że cały czas będę aktywna i to się uda tak jak do tej pory tak zgrabnie godzić”, mówi.

Dzieci Małgorzaty Sochy

Jak na razie aktorka nie zdradza żadnych szczegółów na temat swojej ciąży. Małgorzata Socha bardzo ceni sobie prywatność. Co prawda już w lutym Fakt pisał, że Małgosia Socha marzy o tym, by jej rodzina znów się powiększyła. Aktorka wyznała wówczas, że jeśli przydarzy się kolejne dziecko, to będzie się z tego cieszyła. „Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci”, powiedziała. 

Czy Małgosia Socha spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Jak na razie nie wiadomo. Możliwe więc że o narodzinach trzeciego dziecka gwiazdy dowiemy się dopiero po fakcie. Przypomnijmy, że aktorka ma już dwie córeczki: pięcioletnią Zosię oraz roczną Basię. Wiele wskazuje na to, że dziewczynki niebawem będą miały rodzeństwo!

Serdecznie gratulujemy!  

Małgorzata Socha w trzeciej ciąży
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Małgorzata Socha, ambasadorka Apart
Fot. mat. prasowe Apart

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.