Z OSTATNIEJ CHWILI

Małgorzata Socha: „Dzieci nigdy dość!” Aktorka jest w trzeciej ciąży?! 

Małgorzata Socha jest w ciąży?

Gabriela Czernecka 11 marca 2018 12:30

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży! - głoszą nagłówki w internecie. Czy faktycznie aktorka Przyjaciółek spodziewa się dziecka? Jak na razie te informacje nie zostały przez gwiazdę potwierdzone. Jej ostatnie stylizacje wzmogły jednak czujność internautów. Czy Małgorzata Socha spodziewa się dziecka?

Czy Małgosia Socha jest w ciąży?

Małgosia Socha jest w trzeciej ciąży? Takie informacje od kilku dni krążą w mediach. Jako pierwszy taką informację podał serwis Pudelek.pl. Jak na razie do tych rewelacji aktorka Na Wspólnej się nie odniosła, ale mimo to, internauci dostrzegli, że w tych plotkach jest ziarno prawdy. Ostatnie stylizacje Małgosi Sochy, czy podczas pokazu Łukasza Jemioła czy podczas spotkania z okazji 15-lecia serialu Na Wspólnej, były nieco luźne, a przede wszystkim bardzo wzorzyste, co miałoby odwracać uwagę od ciążowego brzuszka. 

Trzecie dziecko Małgosi Sochy. Chłopiec czy dziewczynka?

Czy faktycznie aktorka Przyjaciółek jest w ciąży? To byłoby trzecie dziecko gwiazdy. Małgorzata Socha ma już dwie córeczki: pięcioletnią Zosię oraz roczną Basię. Wiele wskazuje na to, że dziewczynki niebawem będą miały rodzeństwo! Czy tym razem będzie to chłopiec, a może trzecia dziewczynka?

Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość!

Już w lutym Fakt pisał, że Małgosia Socha marzy o tym, by jej rodzina znów się powiększyła. Aktorka wyznała, że jeśli przydarzy się kolejne dziecko, to będzie się z tego cieszyła. „Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci”, powiedziała dla Faktu. 

Zaledwie w lutym tego roku jej córka Barbara świętowała pierwsze urodziny. Na Instagrammie Małgosi Sochy pojawił się wówczas wpis: „Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się w życiu przydarzyć”, napisała. 

Przypomnijmy, że płeć i imię drugiego dziecka Małgosi Sochy zdradził jej przyjaciel, Łukasz Jemioł. Czy gwiazda Przyjaciółek wkrótce podzieli się z fanami radosną nowiną na temat swojej trzeciej ciąży i płci dziecka? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie bądź zaprzeczenie tych informacji. Tymczasem zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia aktorki. Widać ciążowy brzuszek?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.