Małgorzata Socha jest w ciąży?

Gabriela Czernecka 11 marca 2018 12:30

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży! - głoszą nagłówki w internecie. Czy faktycznie aktorka Przyjaciółek spodziewa się dziecka? Jak na razie te informacje nie zostały przez gwiazdę potwierdzone. Jej ostatnie stylizacje wzmogły jednak czujność internautów. Czy Małgorzata Socha spodziewa się dziecka?

Czy Małgosia Socha jest w ciąży?

Małgosia Socha jest w trzeciej ciąży? Takie informacje od kilku dni krążą w mediach. Jako pierwszy taką informację podał serwis Pudelek.pl. Jak na razie do tych rewelacji aktorka Na Wspólnej się nie odniosła, ale mimo to, internauci dostrzegli, że w tych plotkach jest ziarno prawdy. Ostatnie stylizacje Małgosi Sochy, czy podczas pokazu Łukasza Jemioła czy podczas spotkania z okazji 15-lecia serialu Na Wspólnej, były nieco luźne, a przede wszystkim bardzo wzorzyste, co miałoby odwracać uwagę od ciążowego brzuszka. 

Trzecie dziecko Małgosi Sochy. Chłopiec czy dziewczynka?

Czy faktycznie aktorka Przyjaciółek jest w ciąży? To byłoby trzecie dziecko gwiazdy. Małgorzata Socha ma już dwie córeczki: pięcioletnią Zosię oraz roczną Basię. Wiele wskazuje na to, że dziewczynki niebawem będą miały rodzeństwo! Czy tym razem będzie to chłopiec, a może trzecia dziewczynka?

Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość!

Już w lutym Fakt pisał, że Małgosia Socha marzy o tym, by jej rodzina znów się powiększyła. Aktorka wyznała, że jeśli przydarzy się kolejne dziecko, to będzie się z tego cieszyła. „Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci”, powiedziała dla Faktu. 

Zaledwie w lutym tego roku jej córka Barbara świętowała pierwsze urodziny. Na Instagrammie Małgosi Sochy pojawił się wówczas wpis: „Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się w życiu przydarzyć”, napisała. 

Przypomnijmy, że płeć i imię drugiego dziecka Małgosi Sochy zdradził jej przyjaciel, Łukasz Jemioł. Czy gwiazda Przyjaciółek wkrótce podzieli się z fanami radosną nowiną na temat swojej trzeciej ciąży i płci dziecka? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie bądź zaprzeczenie tych informacji. Tymczasem zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia aktorki. Widać ciążowy brzuszek?  

1/6
Małgorzata Socha, ambasadorka Apart
Copyright @mat. prasowe Apart
1/6

Czy Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży? Plotki o błogosławionym stanie aktorki od kilku dni krążą w środowisku. 

2/6
Copyright @East News
2/6

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła zaprezentowała się w luźnej stylizacji, a swoją figurę ukryła pod luźną kraciastą marynarką.

3/6
Gwiazdy na ramówce Polsatu 2018: Małgorzata Socha
Copyright @Gwiazdy na ramówce Polsatu 2018: Grażyna Wolszczak
3/6

Na ramówce Polsatu 2018 Małgorzata Socha zaprezentowała się lejącej, atłasowej bluzce w kolorze pomarańczowym oraz spódnicę w kontrastującym z górą kolorze - fioletowym. Takie połączenie kolorów sprawiło, że aktorka wyglądała naprawdę wyjątkowo, a uwaga zgromadzonych skupiła się przede wszystkim na jej długich nogach!

4/6
Copyright @East News
4/6

Tak Małgorzata Socha zaprezentowała się na 25-leciu stacji Polsat.

5/6
Mieszkania Gwiazd, Dom Małgorzaty Sochy, jak mieszka Małgorzata Socha?
Copyright @Instagram/Małgorzata Socha
5/6

Czy Małgorzata Socha faktycznie spodziewa się dziecka?

6/6
Mieszkania Gwiazd, Dom Małgorzaty Sochy, jak mieszka Małgorzata Socha?
Copyright @Instagram/Małgorzata Socha
6/6

Pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych informacji u źródła. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.