Kto jeszcze?

Gabriela Czernecka 4 maja 2018 09:00

2018 to również rok narodzin. Pojawi się na świecie sporo dzieci znanych gwiazd. Niedawno mamami zostały Khloe Kardashian, Kylie Jenner czy księżna Kate, ale rok dopiero się zaczął, a młodych mam w show-biznesie przybywa! Postanowiliśmy przygotować listę celebrytek, które są obecnie w ciąży i urodzą w 2018 roku. Sprawdźcie, które gwiazdy czekają na tę wyjątkową chwilę!  

1/14
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Copyright @East News
1/14

Maciej Zakościelny znów zostanie ojcem! On i jego partnerka Paulina Wyka w maju tego roku mają powitać na świecie drugie dziecko. Prawdopodobnie para niebawem zostanie rodzicami chłopca. Zakochani wychowują już syna Borysa, który ma niecałe dwa lata.

2/14
Edyta Pazura
Copyright @Edyta Pazura
2/14

Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży. Żona Cezarego Pazury lada dzień zostanie mamą. 

3/14
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/14

W mediach od kilku miesięcy krąży plotka, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży, prawdopodobnie w szóstym miesiącu. Sama piosenkarka nie komentuje jednak tych doniesień.

4/14
Eva Longoria
Copyright @Getty Images
4/14

Eva Longoria na gali Złotych Globów, pojawiła się w czarnej sukni, brzuszek był pięknie wyeksponowany. Aktorka urodzi dziecko na wiosnę 2018 roku.

5/14
Miranda Kerr w falowanym bobie, pomarańczowej sukni i pomarańczowej szmince
Copyright @Getty Images
5/14

Miranda Kerr i Evan Spiegel wzięli ślub ponad roku temu i już oczekują swojego pierwszego dziecka! Przypominamy, że Miranda ma już niemal siedmioletniego syna  Flynna z poprzedniego związku z Orlando Bloomem.

6/14
Chrissy i John
Copyright @Instagram
6/14

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się drugiego dziecka, które lada dzień pojawi się na świecie.

7/14
Copyright @Instagram
7/14

O tym, że Magda Mołek jest w ciąży dowiedzieliśmy się dzięki jej Instagramowi, gdzie dziennikarka opublikowała tę wiadomość. 

8/14
Olga Frycz
Copyright @Instagram @tojafrycz
8/14

Olga Frycz również podzieliła się dobrą nowiną z internautami, dzieląc się z nimi fotografią i opisem, w którym wyjaśniła, że niebawem zostanie mamą.

9/14
Marta Kaczyńska w ciąży, ciążowy brzuszek Marty Kaczyńskiej
Copyright @East News
9/14

Marta Kaczyńska jest w ciąży! Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej potwierdziła doniesienia o błogosławionym stanie, publicznie prezentując swój ciążowy brzuszek.

10/14
Kinga Korta, baby shower
Copyright @Instagram/Kinga Korta
10/14

Mamą po raz pierwszy zostanie niebawem Kinga Korta! 

11/14
Kate Hudson
Copyright @Getty Images
11/14

 Kate Hudson jest w zaawansowanej ciąży. 38-letnia aktorka już niedługo urodzi swoje trzecie dziecko. Na Instagramie zamieściła post, w którym wyznała, że spodziewa się córki!

12/14
Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Copyright @Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra
12/14

Od jakiegoś czasu mówi się także, że dziecka spodziewa się Emilia Komarnicka-Klynstra. Aktorka niebawem, jeśli plotki się potwierdzą, po raz pierwszy zostanie mamą.

13/14
Małgorzata Socha
Copyright @East News
13/14

Małgosia Socha lada dzień po raz trzeci zostanie mamą!

14/14
Paulina Sykut
Copyright @Instagram @paulinasykutjezyna
14/14

Od jakiegoś czasu mówi się także, że dziecka spodziewa się Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka niebawem, jeśli plotki się potwierdzą, po raz drugi zostanie mamą. Sykut-Jeżyna jest już mamą córeczki, Róży.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.