Pippa Middleton
Fot. David Levenson/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka Brytania. Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka siostry księżnej Kate

Jej ciąża wyszła na jaw w trakcie obchodów jubileuszu Elżbiety II

Konrad Szczęsny 12 lipca 2022 11:48
Pippa Middleton
Fot. David Levenson/Getty Images

Wielka radość w domu siostry księżnej Kate! Jak informuje magazyn „People”, Pippa Middleton i jej mąż zostali po raz trzeci rodzicami. Ujawniono również płeć dziecka 38-latki.

Pippa Middleton po raz trzeci została matką

To, że spodziewa się dziecka, wyszło na jaw przy okazji hucznego jubileuszu 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Wówczas dostrzeżono ciążowe krągłości u Pippy Middleton, która wzięła udział w jednym z koncertów. Zdjęcia wykonane przez fotoreporterów w okolicach Pałacu Buckingham, na których siostra księżnej Kate pozuje w długiej, zielonej sukience, obiegły media na całym świecie. Ta stylizacja podkreśliła zaokrąglony brzuszek 38-latki.

Jak donosi magazyn „People”, poród miał miejsce kilka tygodni temu. Wówczas na świat przyszło trzecie dziecko Pippy Middleton i jej męża, Jamesa Matthewsa. Wiadomo, że jest to dziewczynka, ale nie ujawniono do tej pory jej imienia.

Czytaj także: To on skradł serce młodszej siostry księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Pippa Middleton w trzeciej ciąży, platynowy jubileusz królowej Elżbiety II, Pałac Buckingham, Londyn, Wielka Brytania, 04.06.2022 rok
Fot. Getty Pool/Associated Press/East News

Pippa Middleton w trzeciej ciąży, platynowy jubileusz królowej Elżbiety II, Pałac Buckingham, Londyn, Wielka Brytania, 04.06.2022 rok

Pippa Middleton: życie prywatne. Mąż James Matthews, dzieci

O siostrze księżnej Kate zrobiło się głośno przy okazji ślubu księcia Williama w 2011 roku. Pippa była wówczas świadkową wybranki syna Diany i Karola. Sama stanęła przed ołtarzem 20 maja 2017 roku w St. Mark’s Church w Englefield. Jej mężem został biznesmen James Matthews. Wówczas role się odwróciły: świadkową na uroczystości była oczywiście księżna Kate.

Rok później para doczekała się pierwszego dziecka: w październiku na świat przyszedł ich syn, któremu nadali imię Arthur. Zaś w 2021 roku Pippa Middleton urodziła córkę, której nadali imię Grace.  

Czytaj także: Dramat w rodzinie siostry księżnej Kate. Teść Pippy Middleton został oskarżony o seksualną przemoc

Pippa Middleton i James Matthews, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, 19.05.2018
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Pippa Middleton i James Matthews, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, 19.05.2018 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.