Fani są zachwyceni

VIVA! 29 kwietnia 2018 10:00

O tym, że Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka, mówiło się od kilku miesięcy. Jednak przez długi czas gwiazda trzymała tę informację w tajemnicy. Przypominamy, że aktorka jest już mamą dwóch dziewczynek: pięcioletniej Zosi i rocznej Basi.

Gwiazda niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio zrobiła mały wyjątek... Aktorka dostała od mamy sernik na zimno, czym pochwaliła się na Instagramie. Tym samym rozwiała wszelkie plotki, które krążyły w mediach. W tym ważnym czasie dla siebie czasie gwiazda pozwala sobie na chwile rozpusty. Jednak wszyscy są zgodni w jednym, Małgorzata Socha wygląda zniewalająco!

Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się w trzeciej ciąży! 

1/6
Małgorzata Socha
Copyright @East News
1/6

Małgorzata Socha zachwyca w ciąży!

2/6
Małgorzata Socha
Copyright @East News
2/6

Fanki są zachwycone stylizacjami aktorki...

3/6
Małgorzata Socha
Copyright @East News
3/6

Wszyscy uważają, że aktorka promienieje, co potwierdzają zdjęcia z imprez, na których się pojawia Małgosia.

4/6
Małgorzata Socha
Copyright @East News
4/6

Gwiazda spodziewa się właśnie trzeciego dziecka

5/6
Małgorzata Socha
Copyright @East News
5/6

Wy również uważacie, że gwiazda promienieje w trzeciej ciąży?

6/6
Małgorzata Socha
Copyright @East News
6/6

My jesteśmy zachwyceni!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.