Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler zaręczona! Restauratorka przyjęła oświadczyny Waldemara Kozerawskiego

Gwiazda ogłosiła tę wiadomość w bardzo żartobliwej formie

Dorota Falkowska 24 marca 2022 09:00
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Magda Gessler, najpopularniejsza w Polsce restauratorka i znana z ciętego języka prowadząca programu "Kuchenne rewolucje", podzieliła się radosną nowiną w swoich mediach społecznościowych, w których z kolei słynie ze swojego poczucia humoru. Taki też był jej najnowszy post — okraszony zabawną fotografią i równie żartobliwym podpisem. 

Magda Gessler przyjęła oświadczyny Waldemara Kozerawskiego 

W najnowszym poście opublikowanym przez Magdę Gessler na jej instagramowym profilu restauratorka oficjalnie ogłosiła, że przyjęła oświadczyny swojego partnera. Zrobiła to oczywiście na swój - okraszony humorem -  sposób. "Daj mi nogę... daj mi nogę.... dać nie mogę... a poprosiłeś mnie o rękę... więc daję Ci rękę", czytamy opis tuż pod zdjęciem, na którym Waldemar Kozerawski trzyma swoją ukochaną za... nogę. 

Okazuje się, że gospodyni "Kuchennych rewolucji" otrzymała pierścionek zaręczynowy jeszcze w grudniu, podczas pobytu pary na Sri Lance. "Zatrzymałam się na chwilę z mężem na Sri Lance. Te 12 dni były magiczne. Dostałam od niego piękny prezent na gwiazdkę, który dla nas dużo znaczy, jest symboliczny", wyznała w styczniowym wywiadzie dla Plejady gwiazda. 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą od dwudziestu lat, a ich historia, to świetny scenariusz na film. Zakochali się w sobie w młodości, ale później rozstali na całe 23 lata. Kiedy spotkali się po tak długim okresie, dawne uczucie odżyło. Fani już od dłuższego czasu spekulują, czy para wzięła ślub, bowiem na palcu restauratorki można było dostrzec piękną obrączkę ze złota od Tiffany’ego. Oni jednak nigdy nie potwierdzili tych informacji, aż do teraz. 

Według ustaleń Plejady ślub Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Czytaj także: Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: historia miłości

Pod wpisem posypały się gratulacje. Fani nie ukrywają podekscytowania i szczęścia z okazji radosnej nowiny. "Jaka cudowna, wesoła, szczęśliwa para, aż pięknie się na was patrzy, powraca wiara w miłość. Gratulacje", "Pani Magda aż promienieje przy panu Waldemarze. Piękna miłość" - komentują obserwatorzy.

My również dołączamy się do życzeń i składamy najszczersze gratulacje! 

Czytaj także: Lara i Magda Gessler ruszają z pomocą Ukrainie. Łączą przy tym kulinarne siły

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.