O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Przypominamy niezwykłą historię miłości gwiazdy z Waldemarem Kozerawskim

Gabriela Czernecka 10 lipca 2022 15:02

Ona mówi, że gdy go poznała, to zapomniała o całym świecie. On zawsze powtarza, że czekał na nią całe życie. Historia miłości Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego to gotowy scenariusz na film! Choć w młodości rozstali się na 23 długie lata, to los znowu ich połączył... Od dwudziestu lat są nierozłączni i wszystko wskazuje na to, że właśnie powiedzieli sobie „tak”. Poznajcie szczegóły! 

Magda Gessler wzięła ślub?

Wszystko wskazuje na to, że Magda Gessler powiedziała „tak” swojemu ukochanemu partnerowi, Waldemarowi Kozerawskiemu. Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. Pandemia koronawirusa uniemożliwiła dalekie poróże, przez co kochankowie nie mogli się zobaczyć. Wciąż wiodą bowiem życie na odległość, ale w ich przypadku ta metoda odnosi sukces. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie Magdy Gessler na palcu gwiazdy widnieje przepiękna obrączka ze złota od Tiffany’ego.

Magda Gessler przyznaje, że dostała ją od ukochanego. I choć para ma na koncie dwudziestoletni staż i restauratorka nazywa Waldemara mężem, para dotychczas nigdy nie mówiła o ślubie. Aż do teraz. „Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka. Nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję ci bardzo, Walduś”, podpisała jedno ze zdjęć. „W malinowej miłosnej oprawie obrączka”, dodała podpis pod kolejnym. Fani restauratorki nie mają wątpliwości, że Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli ślub. „Obrączki nie nosi się bez powodu”, piszą. Jak na razie para nie potwierdziła doniesień, ale jedno jest pewne, są szczęśliwsi niż kiedykolwiek! 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - jak się poznali?

Ich związek to prawdziwa historia rodem z filmu. Poznali się ponad czterdzieści lat temu. Płomienne uczucie rozdzieliła trudna rzeczywistość. Ona wróciła na studia do Hiszpaii, on wyjechał do Kanady. Oboje powoli układali sobie życie. Z Waldemarem Kozerawskim Magda Gessler spotkała się dopiero po dwudziestu latach. Odwiedził jej restaurację i… znów się zakochał. „Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: "Już nie uciekniesz mi drugi raz”, powiedziała Magda Gessler. Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W czym tkwi sekret ich związku? Jak mówi partner Magdy Gessler w ciągłym zabieganiu o siebie.

Zobacz także: Tak Małgorzata Socha świętowała z mężem 14. rocznicę ślubu! Pokazała czułe zdjęcia

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

„Cały czas o nią walczę. Magda doznaje dużo krzywd, bywa  niedoceniana, dużo osób ma jej za złe sukces, a ja staram się z nią rozmawiać, znajdować rozwiązanie (…). A kiedy Magda jest w gorszym nastroju, przypominam jej, jak  bardzo jest uwielbiana, że na Facebooku ma milion dwieście tysięcy fanów, a lajków miliardy. Zastanawiam się tylko, skąd ona czerpie taką niesamowitą energię. Prawie nie ma czasu dla siebie”, mówił Waldemar Kozerawski w wywiadzie w 2016 roku. 

Choć oboje żyją w ciągłym biegu, to zawsze starają się wygospodarować dla siebie choć odrobinę czasu: „Wiele razy wyjeżdżaliśmy na długie wakacje, a byliśmy krócej. Magda ma dużo obowiązków, które czasem zmuszają nas do zmiany planów. Ale tak żyjemy, jesteśmy szczęśliwi”, wyznał w wywiadzie dla magazynu VIVA! przed laty Waldemar Kozerawski. „Czasem wszystkiego jest tak dużo, że za wszelką cenę chciałabym przeskoczyć rzeczywistość. Cieszę się na myśl, że mamy z Waldkiem przed sobą kilka wspólnych dni, a nie tylko weekend, bo to są wreszcie dni normalnego życia”, dodaje Magda Gessler.

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski nie żałują czasu, który im uciekł, bo jak mówi restauratorka: „Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią… choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie”, zdradza, po czym dodaje: „To bardzo silny związek, ale rozumiem, o co chodzi… Waldemar dobrze czuje się w Kanadzie, ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim. Będziemy mieszkać i w Kanadzie, i w Kolumbii”.  

Czytaj też: Mąż Magdy Gessler zmarł w jej ramionach. Oto niezwykle poruszająca historia ich miłości

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.