TYLKO U NAS

„Są kobiety, które chętnie by mnie zabiły”. Kto i za co nienawidzi Magdy Gessler?

Restauratorka opowiedziała nam o trudach swojej pracy

Rafał Kowalski 24 stycznia 2019 20:28

W mroźne czwartkowe południe telewizja TVN przedstawiła swoją ofertę programową, którą widzowie zobaczą wiosną tego roku. Wśród zaplanowanych produkcji nie zabraknie nowości, ale i rozrywkowych hitów, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednym z nich są oczywiście Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Praca na planie programu nie zawsze jest jednak przyjemnością...

Kuchenne rewolucje na wiosnę 2019 - zapowiedź odcinków

Restauratorka zdradziła nam, że szczególnie w nadchodzącej edycji pojawi się dużo pań, które najpierw poprosiły o pomoc, a potem chciały prowadzącą show zabić! Gwiazda uważa, że nienawiść, jaka często drzemie w innych kobietach jest niewyobrażalna... Na szczęście Magda Gessler ma swoje sposoby na bohaterów programu.

Gwiazda znalazła wiele lat temu także sposób, na to by zachwycać na planie kolorowymi stylizacjami. Gdzie się ubiera i jak powstają jej kreacje? Odpowiedzi na wszystkie te pytania odnajdziecie w wideo. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.