TYLKO U NAS

„Są kobiety, które chętnie by mnie zabiły”. Kto i za co nienawidzi Magdy Gessler?

Restauratorka opowiedziała nam o trudach swojej pracy

Rafał Kowalski 24 stycznia 2019 20:28

W mroźne czwartkowe południe telewizja TVN przedstawiła swoją ofertę programową, którą widzowie zobaczą wiosną tego roku. Wśród zaplanowanych produkcji nie zabraknie nowości, ale i rozrywkowych hitów, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednym z nich są oczywiście Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Praca na planie programu nie zawsze jest jednak przyjemnością...

Kuchenne rewolucje na wiosnę 2019 - zapowiedź odcinków

Restauratorka zdradziła nam, że szczególnie w nadchodzącej edycji pojawi się dużo pań, które najpierw poprosiły o pomoc, a potem chciały prowadzącą show zabić! Gwiazda uważa, że nienawiść, jaka często drzemie w innych kobietach jest niewyobrażalna... Na szczęście Magda Gessler ma swoje sposoby na bohaterów programu.

Gwiazda znalazła wiele lat temu także sposób, na to by zachwycać na planie kolorowymi stylizacjami. Gdzie się ubiera i jak powstają jej kreacje? Odpowiedzi na wszystkie te pytania odnajdziecie w wideo. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.