Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler po raz pierwszy o tym, jakim ojcem jest jej mąż: „Ma dużo cech mojego taty”

Jak Lara Gessler sprawdza się w roli mamy?

Gabriela Czernecka 13 kwietnia 2021 06:34

Gdy poznała smak macierzyństwa jej życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Lara Gessler dziś jest szczęśliwą mamą malutkiej Neny, która jest dla niej i jej męża całym światem. Jak Lara Gessler i Piotr Szeląg odnaleźli się w roli rodziców? Co było dla nich największym wyzwaniem? I czy planują powiększenie rodziny? Na te, i wiele innych pytań odpowiedzieli Katarzynie Burzyńskiej-Sychowicz. Wywiad ukazał się na blogu Anny Lewandowskiej, Baby by Ann. 

Lara Gessler o macierzyństwie

Miniony rok dla Lary Gessler był wyjątkowo owocny. Córka Magdy Gessler stanęła na ślubnym kobiercu u boku ukochanego, Piotra Szeląga. Kilka tygodni później, w październiku 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary, córeczka Nena. Dziewczynka szybko stała się oczkiem w głowie dumnych rodziców, a jej fotografie w social mediach natychmiast biją rekordy popularności.

Lara Gessler postanowiła w najnowszym wywiadzie wyjawić, jak dowiedziała się o tym, że spodziewa się dziecka, a stało się to podczas podróży po Włoszech.

ZobaczLara Gessler ujawniła sekret swojej sylwetki po ciąży! Co to za dieta?

„Udało nam się wyjechać z naszymi przyjaciółmi na narty, to było w zeszłym roku. Spóźniał mi się okres. Bardzo chcieliśmy zajść w ciążę, ale ze względu na to, że mam zespół policystycznych jajników, nie mam regularnej comiesięcznej owulacji i dodatkowo mój cykl jest nierówny. Więc to, że trwał już 34 dni, to nie było nic dziwnego. Ale w którymś momencie miał już 40 dni, więc napisałam do mojej ginekolog: Robić test czy czekać do 50-tego dnia? Trochę tych ciążowych testów po drodze robiłam, kilka miesięcy wcześniej, a ich robienie nie jest przyjemną rzeczą, jeśli starasz się o dziecko… Ona na to: Rób! Więc przedostatniego dnia pobytu we Włoszech poszliśmy do małej apteki – która była też sklepem z produktami dla dzieci, więc śmiałam się, że tam na pewno same pozytywne testy sprzedają – i okazało się, że jestem w ciąży”, wyznała w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz. 

Lara Gessler o drugim dziecku 

Córka Magdy Gessler nie ukrywa, że spełniło się jej marzenie. „Zawsze chciałam mieć dużo dzieci, wiedziałam też, że jeżeli ma się to spełnić, muszę zacząć raczej wcześniej niż później. Poza tym trafiłam na odpowiednią osobę”, wyznała. Lara Gessler opowiedziała także, jakim ojcem jest jej mąż. „W Piotrze jest dużo cech mojego taty, a ja jestem totalną córeczką tatusia i na „tatach” się znam. Wiedziałam, że on ma bardzo dużo ciepła w sobie, jest opiekuńczy, jednocześnie jest zodiakalnym baranem, więc ma w sobie też ogień. Bardzo, bardzo się spasowaliśmy. Piotr też jest rodzinny, więc wyszło to zupełnie naturalnie: skoro oboje tego chcieliśmy, stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać.”, opowiedziała.

Lara świetnie czuje się w roli mamy i jak mówi wprost: „Odnalazłam się w tym zupełnie, kocham być mamą, uwielbiam! Zawsze miałam w sobie gigantyczną opiekuńczość, a w związku z tym, że byłam najmłodszym dzieckiem, to nie miałam na kogo tej opiekuńczości przelać. No może na mamę, ale jej nie widuję bardzo często. Macierzyństwo jest dla mnie perfekcyjne”, wyjawia. 

Zobacz równieżLara Gessler i jej najlepsze stylizacje! Czy to nowa ikona stylu?

Nie ukrywa, że wraz z mężem już myślą o powiększeniu rodziny: „Na pewno musi być jakiś chłopak, ale ostateczna liczba będzie zależała od temperamentów dzieci (śmiech). Nie zamierzam czekać zbyt długo z kolejnym dzieckiem. Są takie duże problemy z zachodzeniem w ciążę. Jak sobie wyobrażam, że miałabym teraz stosować antykoncepcję przez parę lat, potem z niej zrezygnować, żeby znowu zacząć całą psychozę związaną z zachodzeniem w ciążę, to już mnie telepie. Uważam, że jak ma się zdarzyć, niech się zdarzy. Tak lepiej”. Pozostaje nam życzyć Larze, by jej plany i marzenia się spełniły! 

Cały wywiad Lary Gessler znajdziecie tutaj. 

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?