TYLKO U NAS

Jak wyglądał casting do Big Brothera? Na co Magda Wójcik wyda 100 tys. zł?

Laureatka show zdradziła nam jego sekrety!

Rafał Kowalski 18 czerwca 2019 16:31

Zakończenie programu Big Brother może oznaczać dla uczestników powrót do swojego starego życia albo próbę przedłużenia swojego 5 minut. Na dobrej drodze do zyskania stałej popularności jest laureatka show, Magda Wójcik, która na konferencji po finale show TVN7 udzielała wywiadów kilka godzin. Nam też udało się porozmawiać z 31-latką, do której trafiło 100 tysięcy złotych.

Wywiad z Magdą Wójcik po wyjściu z domu Wielkiego Brata

Magda Wójcik, która na dzień dzieli życie między Warszawą a Londynem, ma pierwsze pomysły na to, jak wydać nagrodę pieniężną. „Są dwa pomysły. Po pierwsze, chciałabym rozwinąć swoją pasję modową i mieć butik z ubraniami albo własną kolekcję. Oczywiście w moim stylu – kolory, panterki, węże, unicorny. A po drugie chciałabym też przeznaczyć pewną część kwoty na zwierzęta. Sama mam dwa koty ze schroniska, odwiedziłam ich kilka w Londynie i było mi bardzo przykro, gdy widziałam, co tam się dzieje”, powiedziała nam 31-latka pochodząca z Kielc.

Widzowie programu obserwowali przez ostatnie tygodnie, jak rodziła się miłosna relacja między Magdą a Olegiem pochodzącym z Ukrainy. Czy laureatka show uważa, że znalazła w programie miłość? „Nie wiem czy znalazłam miłość, ale z mojej strony na 100% jakieś uczucie jest. Słyszę po wyjściu wiele skrajnych opinii, a ja sama muszę się przekonać, co myślę. Chcę z nim pogadać, porandkować i zobaczyć, jacy razem jesteśmy. Ale naprawdę chciałabym z nim być, z mojej strony wszystkie emocje były prawdziwe. Zastanawiam się, czy z jego strony też. Trzymam kciuki, by tak było”, wyznała VIVIE.pl Wójcik.

Casting do Big Brothera – jak przebiega?

Dla tych, którzy są ciekawi, jak wygląda przesłuchanie do Big Brothera, mamy dobrą wiadomość. Magda Wójcik zdradziła nam kilka szczegółów. „Ja byłem na castingu w Londynie i było ciekawie. Nie mogę zdradzać wielu detali, ale było trudno. Ale to było przede wszystkim interesujące doświadczenie. Polegało to na pracy w grupie. Lubię ludzi, tam były osoby z różnych środowisk, tak jak w programie. To mi się podobało najbardziej”, usłyszeliśmy od 31-latki przed kamerą VIVY.pl.

Który moment z programu Magda najlepiej zapamiętała z show? Czy chce zostać gwiazdą, jak jej przyjaciółka Maffashion? Zobaczcie nasz wywiad wideo do końca. 

Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Big Brother 6, finaliści: Magda Wójcik
Fot. Materiały prasowe/TVN7

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.