TYLKO U NAS!

Ten uczestnik Big Brothera nie chce mówić w programie o swojej rodzinie... Dlaczego?

Poznaj Dawida Łojewskiego, 29-letniego narciarza z Pomorza!

Rafał Kowalski 14 września 2019 18:30

Kolejny uczestnik Big Brothera powracającego do TVN7 ma 29 lat i mnóstwo pomysłów na swoje życie. Dawid Łojewski, o którym mowa, na razie realizuje dwa. Lato spędza w mekce polskiego surfingu - Chałupach, zimą uczy jeździć na nartach. Jego wielką pasją są motocykle. Jest wciąż głodny wrażeń, nie lubi nudy i nieustannie szuka nowych zajęć. Jego pozytywne nastawienie do życia sprawia, że z każdej, nawet trudnej sytuacji wyciąga wnioski. I choć sam jest wiecznie uśmiechnięty i pozytywny, to na zewnątrz będzie za nim tęskniła żona. Co jeszcze zdradził nam o sobie Dawid?

Wywiad z Dawidem Łojewskim z Big Brothera – żona, pasje, na co wyda nagrodę?

Dawid Łojewski pochodzący z Gdyni zdradził nam na 11 dni przed wejściem do programu, że nie boi się rozłąki z ukochaną. Ona też jest przekonana, że oboje sobie poradzą. „Na zewnątrz zostawiam żonę. Mam nadzieję, że sobie beze mnie chwilę poradzi. Jest już tak przyzwyczajona do moich głupich pomysłów, że tylko machnęła ręką, jak się dowiedziała, że będę w programie”, wyznał VIVIE.pl 29-latek.

Pasjonat różnych sportów dodał, jaką rolę może pełnić w domu Wielkiego Brata. „Jeżeli będą zadania śmieszne to będę je wykonywał po kolei. Będę robił wszystko, co nie będzie uderzało w moją rodzinę. Nie będę tylko gotował, to znaczy mogę, ale to będzie niejadalne. […] Myślę za to, że mogę być dla innych uczestników psychologiem, osobą, która będzie zagaszać konflikty”, powiedział nam Dawid Łojewski i dodał, że nie chce opowiadać na wizji o bliskich. „Przyjąłem zasadę, że będę jak najmniej rozmawiał o rodzinie. To ja idę do programu, a nie oni i nie wiem, jak na nich odbije się mój udział w grze”, usłyszeliśmy.

A gdyby uczestnikowi gry emitowanej w TVN7 udało się zdobyć 100 tysięcy złotych, czyli główną nagrodę w show, to co by z nimi zrobił? „Nie wiem na co bym wydał nagrodę, ale zapewne chciałbym wrócić z żoną do Tajlandii, gdzie mieszkałem kiedyś pół roku. Dzięki podróżom nauczyłem się inaczej żyć, inaczej myśleć”, wyznał nam Dawid.

Będziecie mu kibicować? Jeśli jesteście ciekawi, jakie jeszcze szczegóły o sobie zdradził nam 29-latek, to obejrzyjcie naszą rozmowę wideo. 

Dawid Łojewski, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.