TYLKO U NAS!

Rafał Zawierucha dostał swój program w TVN! Pierwszy odcinek już dziś...

Aktor zdradził nam, o czym opowie widzom

Rafał Kowalski 8 października 2019 19:45

Rafał Zawierucha dostąpił zaszczytu zagrania u samego Quentina Tarantino, ale musimy oddać mu, że wielka hollywoodzka przygoda wcale go nie zmieniła. Podczas ostatniej prezentacji ramówki TVN i kanałów tematycznych, aktor udzielił nam krótkiego, przemiłego wywiadu. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, jak wyglądała praca nad najważniejszą dla Zawieruchy sceną z filmu Pewnego razu w Hollywood. Gwiazdor zdradził nam też, o czym będzie jego program w TVN Fabuła...

Program Europa filmowa Rafała Zawieruchy 

Europa filmowa to magazyn, w którym Rafał Zawierucha i jego goście przeniosą nas do zakątków, w których powstawały najpopularniejsze kinowe hity. „Poznamy miejsca, w których kino, czyli fikcja, łączy się z rzeczywistością. To niebywałe, ponieważ podróżowaliśmy do miejsc, gdzie były kręcone największe filmy. Odwiedzimy Sycylię, Toskanię, Rzym, Niemcy, Anglię, Szkocję, Hiszpanią, Czechy, Austrię, Węgry i jeszcze więcej”, obiecał nam aktor. Pierwszy odcinek już dziś o 21:50 w TVN FABUŁA.

Rafał Zawierucha o swojej roli w Pewnego razu w Hollywood...

Przy okazji spotkania, zapytaliśmy Rafała Zawieruchę czy denerwował się opiniami filmowych ekspertów, którzy oceniali produkcję Tarantino, w której wziął udział? „Nie śledziłem recenzji krytyków, ponieważ film jest dziełem wypuszczonym do widzów. Jeżeli robi to ktoś, kto ma pasję i kocha filmy, to wydaje mi się, że robi to jak najlepiej umie. W tym przypadku, z tego co wiem, większości się film podoba”, powiedział VIVIE.pl Rafał Zawierucha.

W najnowszej produkcji Quentina Tarantino jest scena, w której Roman Polański (w tej roli Rafał Zawierucha) w niewybrednych słowach zwraca się do… psa. Jak wyglądało kręcenie tego momentu i czy aktor jest zadowolony z tego, jak wypadł? „Wiadomo, że chciałoby się więcej. Chciałoby się rozwinąć ten wątek, ale zamysł Quentino był taki, jaki widzimy na ekranie. Jest to pewnego rodzaju tło do głównej historii. […] Ale jednocześnie to też nieodłączny element całej układanki i z tego się bardzo cieszę. Jestem bardzo dumny i aż chcę znów współpracować z Tarantino”, usłyszał od aktora dziennikarz VIVY.pl. „Powtarzaliśmy tę scenę kilka razy. To normalne w każdym filmie, bo zawsze coś jest gorsze, coś lepsze. Tu wszyscy byli w gotowości, ponieważ Quentin nagrywał na taśmie. Ale dwa, trzy razy ćwiczyliśmy, potem nagraliśmy i reżyser powiedział – mamy to!”, dodał w rozmowie z nami Rafał Zawierucha.

Co jeszcze zdradził nam gwiazdor? Obejrzyjcie nasze wideo do końca. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.