TYLKO U NAS!

Jak Rafał Zawierucha ocenia swoją grę u Quentina Tarantino? „Chciałoby się więcej”

Aktor zdradził nam najdrobniejsze kulisy pracy w Hollywood

Rafał Kowalski 24 sierpnia 2019 17:49

Rafał Zawierucha dostąpił zaszczytu zagrania u samego Quentina Tarantino, ale musimy oddać mu, że wielka hollywoodzka przygoda wcale go nie zmieniła. Podczas ostatniej prezentacji ramówki TVN i kanałów tematycznych, aktor udzielił nam krótkiego wywiadu. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, jak wyglądała praca nad najważniejszą dla Zawieruchy sceną z filmu Pewnego razu w Hollywood.

Rafał Zawierucha o swojej roli u Tarantino

Polak był obecny zarówno na światowej premierze filmu, która odbyła się w Cannes, jak i na amerykańskiej imprezie. Czy denerwował się opiniami filmowych ekspertów, którzy oceniali produkcję? „Nie śledziłem recenzji krytyków, ponieważ film jest dziełem wypuszczonym do widzów. Jeżeli robi to ktoś, kto ma pasję i kocha filmy, to wydaje mi się, że robi to jak najlepiej umie. W tym przypadku, z tego co wiem, większości się film podoba”, powiedział VIVIE.pl Rafał Zawierucha.

W najnowszej produkcji Quentina Tarantino jest scena, w której Roman Polański (w tej roli Rafał Zawierucha) w niewybrednych słowach zwraca się do… psa. Jak wyglądało kręcenie tego momentu i czy aktor jest zadowolony z tego, jak wypadł? „Wiadomo, że chciałoby się więcej. Chciałoby się rozwinąć ten wątek, ale zamysł Quentino był taki, jaki widzimy na ekranie. Jest to pewnego rodzaju tło do głównej historii. […] Ale jednocześnie to też nieodłączny element całej układanki i z tego się bardzo cieszę. Jestem bardzo dumny i aż chcę znów współpracować z Tarantino”, usłyszał od aktora dziennikarz VIVY.pl. „Powtarzaliśmy tę scenę kilka razy. To normalne w każdym filmie, bo zawsze coś jest gorsze, coś lepsze. Tu wszyscy byli w gotowości, ponieważ Quentin nagrywał na taśmie. Ale dwa, trzy razy ćwiczyliśmy, potem nagraliśmy i reżyser powiedział – mamy to!”, dodał w rozmowie z nami Rafał Zawierucha.

Przy okazji aktor zdradził nam, o czym będzie jego program Europa filmowa, który od września pojawi się na kanale TVN Fabuła. Jesteście ciekawi? Obejrzyjcie nasze wideo. 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach